Zákaznice v salonech požadují v rámci zesvětlujícího servisu náročnější výsledky barvení, s kterým souvisí také touha po zdravém vzhledu a lesku vlasů. Aby toho kadeřníci dosáhli, potřebují řadu s ještě silnějším zesvětlujícím účinkem a neutralizačním výkonem. Proto uvádíme na trh přepracovanou řadu IGORA ROYAL Highlifts s inovativním komplexem TrueLift a Fibre Bond technologií!


IGORA ROYAL Highlifts

IGORA ROYAL Highlifts byly vyvinuty speciálně pro zákaznice v salonech, které chtějí dosáhnout přirozené studené blond barvy bez poškození jemné struktury vlasů. Řada zahrnuje odstíny vycházející z úrovní 10 a 12, což umožňuje dosáhnout až 4 a 5 úrovní silného zesvětlení.

Díky inovativnímu komplexu TrueLift a technologii Bonding umožňují IGORA ROYAL Highlifts dosáhnout výraznějšího zesvětlení a zároveň silně neutralizovat teplé podtóny a chránit vnitřní strukturu vlasů během zesvětlujícího procesu.

Inovativní receptura s komplexem TrueLift

Inovativní receptura s jedinečným komplexem TrueLift obsahuje optimalizovanou kombinaci barevných pigmentů a zesvětlujících složek, která umožňuje silný zesvětlující účinek a zároveň působí proti teplým podtónům pro dosažení vynikajících barevných výsledků.

Technologie Fibre Bond

Technologie Fibre Bond je zabudovaná přímo v barvicím krému pro ochranu vazeb uvnitř vlasové struktury během zesvětlujícího procesu. Během procesu vysokého zesvětlování se díky IGORA ROYAL Highlifts vytváří kolem vlasových vazeb ochranná vrstva, která snižuje množství ztracených vazeb – ve srovnání s vysokým zesvětlením vlasů bez technologie Fibre Bond.

Propojení s kolekcí Essential Looks 1:2022

Kolekce Essential Looks pro období jaro/léto 2022 obsahuje obsahuje řadu nových zajímavých stylů vytvořených právě pomocí přepracované řady IGORA ROYAL Highlifts. V rámci trendu TOUGH ICON zaujme zejména poutavý styl ze salonu, ve kterém se do popředí dostává ledová blond barva vytvořená s IGORA ROYAL Highlifts. Je to výrazný, ale zároveň okouzlující styl, který nabízí nejčistší a nejstudenější blond odstín se silnou neutralizací a skrytými panely jemných pastelových tónů.

Více o kolekci Essential Looks si přečtete ZDE.Chcete-li produkty používat ve svém salonu, kontaktujte naše obchodní zástupce ZDE


    Kontaktní formulář

    Osobní údaje poskytnuté v tomto formuláři bude společnost Henkel ČR, s r.o. se sídlem Boudníkova 2514/5, 180 00 Praha 8, Česká republika zpracovávat za účelem vyřízení vašeho dotazu. Bližší informace k prováděnému zpracování jsou uvedeny v Prohlášení o ochraně soukromí.