Léto klepe na dveře a s ním také spousta zábavy, festivalů, večírků a nových zážitků. Pro jemné pastelové zabarvení blond vlasů jsou tu nové barevné šampony BLONDME Blush Wash.

 Co to je – barevné šampony BLONDME Blush Wash?

Sociální sítě jsou plné pastelových barev ve vlasových trendech. Nyní je nyní velmi snadné vytvořit takové barvy doma i v salonu pomocí BlondMe pigmentovaných šamponů. Bezsulfátová receptura s pastelovými pigmenty umožňuje jednoduchou proměnu blond účesu na pastelovou parádu v jednom snadném kroku. Tato inovativní řada šamponů vlasy šetrně čistí zároveň  a tónuje.

Tónovací šampony kombinují BLONDME Bonding technologii a chytrý systém ukládání barev. Směs pastelových pigmentů přilne přímo k vlasovému povrchu pro vytvoření dočasné, jemné ale rovnoměrné pastelové barvy se zrcadlovým leskem.  Blondýnky tak mohou měnit svůj styl, skoro jak je napadne.

 

 Sortiment barevných šamponů BLONDME Blush Wash

Jsou dostupné ve čtyřech odstínech:

  • STŘÍBRNÝ – stříbrno-šedé tónování
  • LILA –studené jemné levandulové tónování
  • JAHODOVÝ – jemné růžové tónování
  • MERUŇKOVÝ – jemné meruňkové tónování

250 ml, DMOC 499 Kč / 17,90 €

Sledujte Schwarzkopf Professional jako @schwarzkopfpro.cz na sociálních sítích a držte krok s BLONDME prostřednictvím hashtagů #EXPRESSYOURBLONDME a #BLONDME. Obsah na sociálních médiích bude nabízet spoustu materiálů ze zákulisí a blond tipy a triky.  Vše doplněné o tutoriály k jednotlivým BLONDME produktům.

Šampony jsou dostupné od června 2018 v partnerských salonech Schwarzkopf Professional.

 

Pro více informací kontaktujte naše obchodní zástupce nebo nám pošlete zprávu prostřednictvím formuláře níže.

    Kontaktní formulář

    Osobní údaje poskytnuté v tomto formuláři bude společnost Henkel ČR, s r.o. se sídlem Boudníkova 2514/5, 180 00 Praha 8, Česká republika zpracovávat za účelem vyřízení vašeho dotazu. Bližší informace k prováděnému zpracování jsou uvedeny v Prohlášení o ochraně soukromí.

    Obchodní zástupci Schwarzkopf Professional