Víkend 10.-12. 6. 2022 byl ve znamení Partnerského Eventu v Karlových Varech. Šlo o první možné
setkání po 3 letech, jehož cílem bylo sejít se a užít si společný čas.

Vybrat místo a sestavit program bylo po takové době velkým oříškem a věděli jsme, že to musí být něco speciálního. Proto jsme zvolili Grandhotel Pupp v Karlových Varech, symbol kvality a záruky odpočinku a relaxu. 

Do programu jsme naskládali mix inspirativních seminářů a zajímavých hostů. Výsledkem byly 2 dny plné odpočinku, inspirace, zábavy a spoustu společně strávených chvil v naší kadeřnické komunitě.

Seminář kadeřnické dvojky GARY HOOKER & MICHAEL YOUNG, MADE IN ENGLAND
Inspirativní seminář pánů kadeřníků, kteří za námi přicestovali ze staré dobré Anglie a podělili se o
své kadeřnické umění. Připravili skvělý seminář a ukázali nám spoustu zajímavých trendů a účesů,
mimo jiné i nezapomenutelné aktuální trendy Shaggy a Mulety. Gary Hooker a Michael Young jsou součástí elitní skupiny kadeřníků, kteří byli nominováni na vysoce uznávanou cenu Britský kadeřník roku. Nesčetná ocenění tohoto týmu, včetně titulu Britský kadeřník roku, Pánský kadeřník roku a Severovýchodní kadeřník roku (12x).
Umělecký tým HOOKER & YOUNG má bezkonkurenční zastoupení v redakcích, na titulních stranách, v sezónních kampaních a při focení, je neustále žádán, aby prezentoval své show mezinárodnímu publiku. Gary Hooker a Michael Young jsou spoluzakladatelé skupiny 4 velmi úspěšných salonů Hooker & Young.

Seminář Trichologie s Dr. Nadezhdou Brabcovou
Seminářem nás provázela kožní lékařka Dr. Nadezhda Brabcová, která se zabývá TRICHOLOGIÍ. Specializuje se na problémy s vlasovou pokožkou, vlasy a vypadáváním vlasů. Tento seminář byl tedy věnován základům trichologie, které jsou pro kadeřníky důležité. Povídali jsme si o pokožce hlavy, její skladbě, účinkům péče kadeřnické a lékařské. Dalším tématem byl problém s vypadávání mvlasů a lupy. Pro velký zájem se seminář zopakoval v odpoledních hodinách hned dvakrát.

Seminář STMNT Grooming Goods
STMNT Grooming Goods je jedinečná značka, která je vytvořená barbery pro barbery. Je založena na
znalostech a umění předních hairstylistů a barberů. Je to značka, ve které jde o víc než jen o produkty,
je to značka, která má smysl. Je odvážná a vyjadřuje skutečný názor, má svoji filozofii, směr a přináší nový pohled na péči a styling. Představuje dynamické pojetí pánské vlasové kosmetiky. Produkty STMNT jsou funkční, designové,
inspirativní a krásně voní, zkrátka naplňují všechny potřeby dnešního náročného trhu.
Tento seminář vedl Dalibor Hajdin, náš STMNT ambassador, pro nás možná nová tvář, ale zkušený hairstylista s vlastním salónem Delivkvent Cut. Společně s Daliborem nás seminářem provedl i vynikající školitel Martin Kabíček ze salonu Na Pána v Kopřivnici.

Inspirativní seminář ambasadorů z Hairthusiasts
Skvělou stylingovou inspiraci nám připravili Jan Hlaváček a Martin Loužecký ze salonu Hairhusiasts. Tento seminář byl nabitý trendy a vlasovým stylingem a dovolím si říct, že i srdcem Hairthusiastů. Martin s Honzou přiznali, že byli zpočátku i trochu nervózní, protože přece jen se nějakou dobu žádných vystoupení neúčastnili. O to více času věnovali přípravám a výsledek byl famózní. Ve finále předvedli 6 modelek, každou s inovativním stylingem a podělili se s ostatními o rady, tipy a triky, jak těchto krásných looků dosáhnout.

Galavečer Partnerského Eventu Schwarzkopf Professional jsme otevřeli trendovou vlasovou show
PARADOX z dílny úžasných anglických kadeřníků HOOKER & YOUNG, ve které předvedli své kreativní umění. Ochutnávku z jejich práce jsme měli možnost vidět již v dopolední části dne. 

STMNT show
Tentokrát jsme přivítali hairstylisty Dalibora Hajdina a Martina Kabíčka na hlavním podiu. Pánové nás nechali nahlédnout pod pokličku svého řemesla. Živá ukázka jejich práce na dvou modelech byla doprovázena jejich komentářem, představením jejich práce, představením značky STMNT a jejich oblíbených produktů. Tuto skvělou show následně završila krátká přehlídka pánských modelů.

OSIS+ MADE TO CREATE COMPETITION
OSIS+ MADE TO CREATE COMPETITION je kreativní kadeřnickou soutěží Schwarzkopf Professional. Tato soutěž probíhá v celém regionu střední, východní Evropy a Ruska. Soutěží se ve třech kategoriích Women, Colour a Avangarda. V České republice pořádáme soutěž OSIS+ MADE TO CREATE COMPETITION zpravidla každý druhý rok střídavě s Hairdressing Awards. Vítězové našich národních kol v České republice a na Slovensku postupují do mezinárodního finále. Naše účast na mezinárodních finále byla vždy úspěšná a vždy jsme se umístili na nejvyšších pozicích.

Jelikož se poslední dva ročníky odehrávali v online prostoru, rádi bychom si ještě znovu připomenuli
jejich vítěze. Jejich nadšení, soutěživost a skvělé práce si to stoprocentně zaslouží.
Za rok 2019 to byli: v České republice v kategorii Women Patrik Hagara, v kategorii Colour Barbora Špaček Henyšová a v kategorii Avantgarde Romana Topinková. Za Slovensko v kategorii Women Hana Havetová, v kategorii Colour Miroslava Kulová a v kategorii Avantgarde Darina Öszi.
Za rok 2021 v České republice v kategorii Women Barbora Faltusová, v kategorii Colour Patrik Hagara, v kategorii Avantgarde Marcela Blechová. Za Slovensko v kategorii Women Tomáš Čepiga, Colour Miroslava Kulová a v kategorii Avantgarde Hana Havetová.
Speciální ocenění si zasloužil Patrik Hagara, který nejen, že vyhrál na národní úrovni v obou sledovaných letech, ale dokonce vyhrál i regionální finále v konkurenci 12 národních vítězů a stal se tak prvním kadeřníkem, kterému se v soutěži OSIS+ MADE TO CREATE COMPETITION povedlo obhájit regionální vítězství. Více o soutěži si můžete přečíst v článku zde.

Palo Habera
Večer probíhal skvěle, vše šlo podle plánu, všichni se bavili a nasávali znalosti a inspiraci. Až do chvíle, kdy na podium přišel tento skvělý slovenský hudebník se svými kolegy, byl to klasický kadeřnický event. Jakmile ale zazněly první tóny jeho hitů, celý sál se zvedl ze židlí a zábava se rozjela na plné obrátky.

COLOUR ALCHEMY
Jako hřeb večera přišel na podium kadeřník z řad nejpovolanějších, showman Michal Zapoměl. Michalovi jsme jako prvnímu u nás svěřili do rukou naši převratnou novinku, unikátní prizmatické barvy Colour Alchemy. Věřili jsme, že Michal a jeho tým dokážou připravit takovou show, která je hodna být pověstnou třešinkou na dortu celého eventu. A naše předpoklady se více než naplnily. Michal si vysloužil pověstné standing ovation celého sálu, a hlavně všem dopřál nezapomenutelný zážitek ze spektakulární show, ze které všem v sále ještě dlouho běhal mráz po zádech. Dle jeho vlastních slov jsme se mu přesně trefili do stylu a dodali na trh něco, co tu ještě nebylo. Příprava jeho show byla ohromná výzva a možná i díky tomu ze sebe Michal vydal to nejlepší a všechny přítomné neskutečně inspiroval, pobavil a nadchl. Je to malý zázrak ze spolupráce společnosti THE UNSEEN a Schwarzkopf Professional.

Na video z této show Colour Alchemy se můžete podívat zde: