Jak plně využít potenciál bonding technologie ve Vašem salonu a jak provést službu, která Vašim klientkám zajistí 10x odolnější vlasy proti lámavosti? Návod pro Vás připravila kadeřnice z našeho technologického týmu Ivana Ježková.ivanajezkova

Bond Connector servis je skvělá služba, která opětovně vytváří vazby a obnovuje vyrovnanost vlasového povrchu. Vlasy jsou pevnější, zdravější a lesklejší už po prvním použití. Vhodné i na jemné vlasy, které jsou chemicky narušené.

Vlasy před servisem

fullsizerender

Postup:

Smícháme si v misce 30ml Fibre Force Bonding krému s 10ml Bond Connector Infusion a naneseme rovnoměrně do suchých vlasů. Pečlivě pročešeme, aby se produkt dostal na všechny vlasy. Pokud jsou vlasy hodně porézní, můžete použít trochu vody pro snadnější aplikaci. Necháme působit 10-15 min, poté umyjeme vlasy posilujícím šamponem z řady BC Fibre Force. A vlasy uzavřeme sprejovým kondicionérem z řady Fibre Force. Před foukáním použijeme ochranu před teplem, a to posilující Sealer. Tento produkt bych obzvláště vyzdvihla – vlasy jsou po jeho použití neskutečně lesklé a hebké.

Klientce doporučíme řadu na domácí péči, aby dobrý pocit z vlasů vydržel co nejdéle.

Vlasy po servisu

Na závěr mohu jen říct, že novinky z řady BC FIBRE FORCE mě neskutečně potěšily a že je o tuto službu a i doplňkové produkty v mém salonu veliký zájem. I naše klientky pocítily velké zlepšení a posílení kvality svých vlasů. A to je důležité.

A co Vy? Už také ve Vašem salonu nabízíte službu Bond Connector servis?

Podívejte se na video, jak provádí tuto službu zkušený kadeřník Gary Taylor:

https://www.youtube.com/watch?v=lSLAc0w12v4

Sledujte náš blog pravidelně pro další tipy do Vašeho salonu 🙂 Chci sledovat.