skp_hib_el_2_2016_koolblonds_header_940x480-1-800x409

Bledá blond patří mezi ikonické styly, protože v kombinaci se zářivě rudými rty vyvolává vzpomínky na Marilyn Monroe a půvab starého Hollywoodu. Pro tento trend čerpali kadeřníci inspiraci v nadčasové eleganci světlé blond, která ale dostala moderní nádech. Nejbledší ledová blond evokuje bezstarostnou eleganci skandinávského stylu a kombinuje se s rozevlátými kalhotami a výraznými šaty.

Ledová blond je barva, která psala historii a přepisovala pravidla!

https://www.youtube.com/watch?v=CxUZMqFC8zg

 

Nový styl KOOLBLOND je geometrický, hladký a nekompromisní. Vyzařuje z něj jedinečné sebevědomí!

Barvy jsou vytvořeny převratnými novými odstíny IGORA ROYAL Highlifts od Schwarzkopf Professional, které jsou posílené o technologii Bonding pro maximální zesvětlující účinek s minimálním lámáním vlasů. „Na IGORA ROYAL Highlifts je nejskvělejší, jak jsou univerzální. Díky nádherným přirozeně vypadajícím blond efektům mnoha tónů dosáhnete rozjasnění a nádherného odstínu i u těch nejbledších variant,“ říká Global Colour Ambassador, Lesley Jennison.

Hranaté, uhlazené, nekompromisní, elegantní a harmonické účesy vyniknou v nejsvětlejších blond odstínech.

Blondýnky si mohou dovolit výrazné doplňky v černé barvě.

 

el2016_t3_koolblonds_catwalk_sille_01_046_pel2016_t3_koolblods_salon_franziska_04_010_v2el2016_t3_koolblods_salon_franziska_02_029_v2el2016_t3_koolblods_salon_franziska_02_392_v2

Další inspiraci hledejte na našem facebooku a instagramu. Sledujte Vášeň pro vlasy newsletter, nebo nás neváhejte kontaktovat.