T H E U N S E E N Beauty spojil své inovativní nápady a ingredience s odbornými znalostmi Schwarzkopf Professional, aby společně vytvořili skutečně převratný produkt. Výsledkem je COLOUR ALCHEMY, značka inspirovaná barvami vyskytujícími se v přírodě, navržená s pomocí vědy. Inovativní receptura přichází v podobě pěti prizmatických odstínů měnících barvu vlasů.
Schwarzkopf Professional, který se vždy snaží být na špici v oblasti inovací a vývoje produktů podle trendů, spolupracoval s T H E U N S E E N na změně kategorie vlasové barvy. COLOUR ALCHEMY odhaluje prizmatické barvy, které na vlasech dosud nebyly k vidění a které nevyžadují předchozí zesvětlení ani odbarvování, dokonce i na nejtmavším vlasovém základu dočasná barva působí okamžitě. Kadeřníci i zákaznice mohou nyní vytvářet jedinečné barvy v zajímavých spektrech tónů bez poškození vlasů nebo pokožky hlavy.
Podle mě se v opravdové alchymii snoubí spolupráce a zvídavost, aby vzniklo něco skutečně nového. Společně se SKP jsme vytvořili Colour Alchemy s cílem dát naší komunitě do rukou něco skutečně inovativního. A to nejzajímavější přichází právě teď, když můžete začít tvořit.
Lauren Bowker, zakladatelka THEUNSEEN

CO JSOU BARVY COLOUR ALCHEMY

Kolekce COLOUR ALCHEMY je inspirována zářivými duhovými barvami, které se vyskytují v přírodě, a byla vyvinuta s cílem představit zcela unikátní systém barev. Speciální krystalická receptura napodobuje vizuální efekt „strukturální barvy“, přirozeného barevného jevu, který se vyskytuje pouze v přírodě, například v podobě pavího pera nebo krovek brouka skarabea. Na rozdíl od statické pigmentové barvy každý odstín rozptyluje světlo do řady kaleidoskopických odstínů, které se proměňují a mění v závislosti na teplotě a světle. Barva reagující na teplo podpořená termochromickou technologií vyvolává změnu barvy v rozmezí teplot 28-32 °C. Krystalická receptura napodobuje vizuální efekt v experimentu s hranolem, kdy se světlo po průchodu hranolem láme na spektrum odstínů duhy.

CO BARVU AKTIVUJE?

• přirozené teplota těla nebo slunce • blesk mobilního telefonu nebo fotoaparátu • přechod mezi světlem a stínem • přechod mezi teplým a studeným prostředím • opětovný styling vlasů • vítr ve vlasech

KOLEKCE BAREV COLOUR ALCHEMY

Kolekce barev je inspirována alchymií vyvinutou za účelem přeměny barvicího servisu prostřednictvím pěti prizmatických barev měnících tóny: 01 SKARABEUS Viditelně aplikovaná barva: žádná Prizmatická změna barvy: sluneční oranžová, jasmínově zelená, modrá Vhodné pro vlasové základy: 1-3 02 PÁV Viditelně aplikovaná barva: petrolejově modrá Prizmatická změna barvy: paví zeleň, azurová modř, ultrafialová Vhodné pro vlasové základy: 1-4 03 POLÁRNÍ ZÁŘE Viditelně aplikovaná barva: duhově fialová Prizmatická změna barvy: jetelově zelená, plamenně oranžová, císařsky fialová Vhodné pro vlasové základy: 3-6 04 ANDRIT Viditelně aplikovaná barva: azalkově růžová Prizmatická změna barvy: smaragdově zelená, kobaltově modrá, rubínově fialová Vhodné pro vlasové základy: 4-6 05 FÉNIX Viditelně aplikovaná barva: jantarově červená Prizmatická změna barvy: žíhaná oranžová, pylově žlutá, ultrafialová Vhodné pro vlasové základy: 4-6

Chcete-li produkty používat ve svém salonu, kontaktujte naše obchodní zástupce ZDE