Barvení patří mezi nejžádanější služby v každém salonu. Barev a barevných kombinací zkrátka není nikdy dost. Ať už se jedná o přirozené odstíny, nebo odvážné pastelové barvy, pro klienty je důležitá nejen stálost barvy, ale také její kvalita. Rozšiřte své barevné portfolio se semi–permanentním tónovacím systémem Chroma ID!


Barvící a Tónovací Masky

Chroma ID je systém tónovacích barvících masek, které uchovávají barvu vlasů vašich klientů po dlouhou dobu sytou a zářivou, a zároveň vlasům dodají důležitou intenzivní péči. Bonding technologie zpevňuje strukturální vazby ve vlasovém vláknu a dělá tak vlasy mnohem silnějšími. Technologie s nízkým obsahem soli zaručuje maximální přístupnost pigmentu a výrazně zlepšuje pronikání pigmentu do vlasu – usnadňuje tak barvení vlasů a barvy jsou stálejší. Keratin a panthenol přináší hloubkovou péči a uzamyká vnější kutikulu vlasu.

Rozšíření Sortimentu Chroma ID

Díky obrovské popularitě produktů na domácí použití rozšiřujeme sortiment Chroma ID Barvicích Bonding masek pro domácí péči (250 ml) o 3 nejprodávanější odstíny a 1 zcela nový odstín. Dále tuto kategorii rozšiřujeme o možnost namíchání až 30 nových odstínů. Tato novinka umožňuje poskytnout zákazníkům opravdu individualizovanou péči na doma pro oživení a zachování barvy.

Pro kadeřníky rozšiřujeme nabídku Chroma ID Barvicích Bonding masek (500 ml) o 2 zcela nové odstíny. Odstín Off-Black zajišťuje v kombinaci s intenzivními maskami tlumené směry tónů, snížení sytosti a zářivosti odstínu. Druhou novinkou je světle šedý odstín, který poskytuje silný neutralizační výkon a studený šedý výsledek barvení.


Chroma ID umožňuje

  • tónování předem zesvětlených vlasů
  • osvěžení dříve barvených vlasů
  • zvýraznění přirozených nebo barvených vlasů
  • korekce barvy
  • neutralizace nechtěných mosazných hnědých tónů
  • pastelové až výrazně expresivní barvy

Nový sortiment Chroma ID

Chroma ID Barvicí Bonding masky (500 ml) – 13 odstínů + 1 čirý + 2 NOVÉ odstíny
Chroma ID Intenzivní Barvicí Bonding masky (280 ml) – 6 intenzivních odstínů
Chroma ID Barvicí Bonding masky na domácí péči (250 ml) – 6 odstínů + 4 NOVÉ odstíny + možnost namíchání až 30 nových odstínůMáte-li jakékoliv dotazy, kontaktujte naše obchodní zástupce nebo využijte kontaktní formulář níže. Kontakty na obchodní zástupce ZDE

    Kontaktní formulář

    Osobní údaje poskytnuté v tomto formuláři bude společnost Henkel ČR, s r.o. se sídlem Boudníkova 2514/5, 180 00 Praha 8, Česká republika zpracovávat za účelem vyřízení vašeho dotazu. Bližší informace k prováděnému zpracování jsou uvedeny v Prohlášení o ochraně soukromí.