Přirozený vzhled a barva na vlasy? I to jde k sobě. Schwarzkopf Professional sleduje módní trendy, jedním z nich je přirozenost, méně chemie a přírodnější produkty. Nově jsou tu barvy, které nejen že vytvoří přirozeně působící a přesto intenzivní barvy vlasů, ale také jsou šetrnější k životnímu prostředí.

Barvy Essensity jsou na bázi oleje, a navíc neobsahují amoniak, jehož zápach leckomu připadá nepříjemný. Ona babiččina trvalá taky nevoněla jako ranní červánky. 😉 Méně použité chemie v těchto barvách tak znamená nejen menší zátěž pro vlasy, ale i menší zátěž pro planetu. Udržitelný rozvoj a ochrana přírody jsou zásadní témata i pro kosmetické firmy.

Kromě absence amoniaku mají Essensity barvy také další výhody. Neobsahují minerální oleje, parabeny, silikony a umělá barviva. O přírodních barvách, jako je třeba henna, se často říká, že nekryjí stoprocentně šediny, nemluvě o zcela bílých vlasech. Ani v tomto případě není třeba se obávat, jelikož Essensity kryjí stoprocentně. Otestováno!

Co se týče barevného rozsahu, jedná se o surové dřevité tóny se strukturujícími efekty. Nové odstíny řady Essensity pracují na maximální výkon, bez zbytečné chemie a bez nepříjemného odéru během barvení.

Pokud máte jakékoliv otázky, obraťte se na naše obchodní zástupce, kteří vám ochotně pomohou. Můžete nám napsat rovněž pomocí kontaktního formuláře níže.

Obchodní zástupci Schwarzkopf Professional

    Kontaktní formulář

    Osobní údaje poskytnuté v tomto formuláři bude společnost Henkel ČR, s r.o. se sídlem Boudníkova 2514/5, 180 00 Praha 8, Česká republika zpracovávat za účelem vyřízení vašeho dotazu. Bližší informace k prováděnému zpracování jsou uvedeny v Prohlášení o ochraně soukromí.