Stále se rozhodujete mezi čistými nebo vysoce výkonnými produkty? Už nemusíte! Nové řady Bonacure Clean Performance od Schwarzkopf Professional přinášejí to nejlepší z obou – sílu vámi oblíbené pokročilé technologie Bonacure v nové profesionální čisté receptuře. Zákaznice salonu se budou cítit sebevědomě a krásně, uvnitř i navenek, zatímco kadeřníci můžou přispět k udržitelnějšímu světu – aniž by to bylo na úkor vynikajících výsledků, které se od salonu denně očekávají.


ZVOLILI JSME VÝKON. ZVOLILI JSME ČISTOU KRÁSU.

Profesionální vlasovou péči měníme k lepšímu. Přijetí čisté krásy a vysoce výkonných produktů, které jsou bez kompromisů. Pracujeme s pokročilou veganskou technologií, abychom vytvořili receptury, které jsou plné toho, co je dobré, a bez toho, co není. Používáme udržitelné obaly a přísady, kterým důvěřujete. Žádný sulfáty, silikony a parabeny. Naším cílem je každý den vzbuzovat důvěru v naše kadeřníky a spotřebitele, protože nám na tom záleží.

ZVOLILI JSME ČISTÝ VÝKON. #BCWECARE


POKROČILÁ TECHNOLOGIE

Nový veganský pečující komplex s technologiemi veganského keratinu a Cell Equalizer spolu s aktivními látkami péče o pleť představují novou generaci Clean Advanced technologie, která zaručuje zdravý a krásný vzhled všech typů vlasů.

ČISTÁ RECEPTURA

Nové 100% veganské profesionální receptury, bez sulfátů, silikonů, parabenů, minerálních olejů, mikroplastů a umělých barviv, s vysokou úrovní biologické rozložitelnosti.

UDRŽITELNÉ BALENÍ

Čistý zevnitř i zvenčí: nový obal je šetrný k planetě, plně recyklovatelný a vyrobený až z 97 % z recyklovaného plastu.


NOVÝ VEGANSKÝ PEČUJÍCÍ KOMPLEX

ČISTÁ A VYSOCE VÝKONNÁ TECHNOLOGIE S PROKÁZANÝMI NEJLEPŠÍMI VÝSLEDKY


Veganský pečující komplex je inovací v srdci každého produktu BC Bonacure

Tato technologie plně obnovuje poškozené vlasové buňky od kutikuly až po kortex pomocí speciálních látek. Její jedinečné působení vyplňuje mezery na povrchu vlasu a vytváří uzavřený, zdravý povrch pro neposkvrněnou kvalitu vlasů, který je blíže než kdy jindy k přirozené dokonalosti. Současně v každém prameni tato technologie působí tak, že obnovuje strukturu vlasu s aminokyselinovými řetězci. Výsledkem jsou znovuzrozené vlasy s obnovenou silou, velkou pružností a zdravým leskem.


Představujeme nové receptury BC Bonacure

Objevte naše nové 100% veganské, profesionální, čisté složení, které je bez sulfátů, silikonů a umělých barviv, s vysokou úrovní biologické rozložitelnosti a vysoce výkonnými technologiemi.

Vaši klienti budou odcházet ze salonu sebevědomí a krásní, uvnitř i navenek, zatímco vy přispějete k udržitelnějšímu světu, aniž byste ohrozili úžasné výsledky péče o vlasy.


UDRŽITELNÉ, ODPOVĚDNÉ, K PLANETĚ ŠETRNÉ BALENÍ

Protože nám záleží na naší planetě, rozhodli jsme se jít kupředu a změnit se k lepšímu. Naše obaly jsou vyrobeny až z 97 % z recyklovaného plastu a jsou 100% recyklovatelné. Celkem použijeme 267 000 tun recyklovaného plastu pro naše nové udržitelné obaly*

* na základě celosvětového plánu pro rok 2022


Bonacure Clean Performance má sedm barevně odlišených řad s vysoce účinnými látkami inspirovanými péčí o pleť:

  • Repair Rescue pro poškozené vlasy s argininem pro okamžité napravení 3 let poškození vlasů v rámci jedné aplikace
  • Moisture Kick pro normální až suché vlasy s glycerolem pro pocit hydratace až na 48 hodin
  • Color Freeze pro barvené vlasy s pH 4.5 pro obnovení rovnováhy struktury vlasů a ochranu jejich barvy s téměř nulovým blednutím
  • Volume Boost pro jemné vlasy s kreatinem přináší více objemu pro až 48 hodin trvající plnější vzhled vlasů
  • Time Restore pro zralé a křehké vlasy s Q10+ pomáhá chránit vlasy před viditelnými známkami stárnutí** a okamžitě vytváří hebkost a lesk
  • Clean Balance pro všechny typy vlasů s tokoferolem pro odstranění zbytků produktů a ochranu před hromaděním znečištění
  • Frizz Away pro hrubé, nepoddajné a krepaté vlasy s babasovým olejem pro až 72 hodinové potlačení krepatění všech typů vlasů***

**Při opakovaném společném používání Time Restore Šamponu a Kondicionéru
***Dostupné od září 2022


Bonacure Clean Performance Vzdělávání a digitální aktivity:

Bonacure Clean Performance od Schwarzkopf Professional podporuje kadeřníky i spotřebitele – každý den u každého z nich vzbuzuje sebedůvěru! Prozkoumejte celý příběh značky, profesionální portfolio produktů, sílu veganského keratinu.
V rámci nabídky Schwarzkopf Professional ASK vzdělávání můžou kadeřníci vyzkoušet řadu vybraných školících programů zaměřených na péči, které jsou nedílnou součástí komplexního systému kombinovaného vzdělávání. Zahrnují nejen dokonalou sebejistotu při používání produktů, ale také ukazují, jak si zvyšovat kvalifikaci a překračovat hranice běžných postupů. Tato vysoce účinná prezenční školení jsou nabízená lokálně, zatímco poutavé možnosti online vzdělávání jsou dostupné na vyžádání prostřednictvím ASK eAcademy: ask-elearning.com

To vše je inspirované komunitou podobně smýšlejících kadeřníků z celého světa; „hlasy z opravdového trhu“ přinášejí osobní poznatky o tom, jak podpořit úspěch a příjmy z péče v salonu a mnoho dalšího.

Na sociálních sítích bude Bonacure Clean Performance prezentovat širokou škálu atraktivních informací a inspirace a vytvářet digitální aktivity pro kadeřníky i koncové zákaznice. Očekávejte obsah pro spotřebitele s kadeřnickým kontextem – například tutoriály zaměřené na nový veganský servis v salonu a postupy pro koncové zákaznice, které zdůrazní používání a přínosy produktu.

Zavedení Bonacure Clean Performance bude podpořené tipy a triky přímo od odborníků, spolu s velkým množstvím inspirace a informací. Kromě toho se v rámci zajímavé spolupráce s Refinery29 – digitální mediální a zábavní společností zaměřenou na mladé ženy – uskuteční pestrá kampaň pro koncové zákaznice zaměřená na čistou krásu.

Sledujte na Instagramu nejnovější zprávy, novinky o produktech a inspiraci prostřednictvím schwarzkopfpro.czsk, používejte hashtagy #BCWECARE a #CleanPerformance a podělte se o své nejnovější styly Bonacure Clean Performance.