Snadnější a rychlejší aplikace, lesklé a zdravé vlasy, ideální pro rychlejší barvení a dobarvování, a to v šedesáti osmi odstínech, které kopírují odstíny permanentních barev IGORA ROYAL.

Rychlé namíchaní & efektivní aplikace

Nová tekutá receptura barev umožňuje rychlejší namíchání, a tím efektivnější použití. Podle toho, jaký druh barvení budete u klienta aplikovat, zvolíte, zda si namícháte barvící směs v gelové nebo krémové podobě. Obojí značně urychluje celý proces barvení.

Pro přesnou a rychlou aplikaci barvící směsi je vyvinut i široký štětec (vhodný pro krém) a aplikační lahvička (vhodná pro gel). Sami si tak vyberete, jak budete barvící směs aplikovat.

IGORA VIBRANCE kopíruje odstíny IGORA ROYAL, barvy jsou tedy vhodné také k dobarvování odrostů. Výsledkem je perfektně sladěný barevný tón vlasů od kořínků (IGORA ROYAL) přes délky až ke konečkům (IGORA VIBRANCE). Díky novému hydratačnímu komplexu Moister Protecting, jsou vlasy do hloubky vyživovány a chráněny už v průběhu barvení.

 

Kompletní informace o barvách IGORA VIBRANCE si můžete stáhnout v brožuře IGORA VIBRANCE kompletní informace pro kadeřníky

 

 

Jakékoliv další informace vám rádi poskytnou naši obchodní zástupci, které můžete kontaktovat jak telefonicky, tak přes e-mail. Kontakty na ně najdete 👉TADY👈

Pro kontaktování můžete také využít formulář👇

    Kontaktní formulář

    Osobní údaje poskytnuté v tomto formuláři bude společnost Henkel ČR, s r.o. se sídlem Boudníkova 2514/5, 180 00 Praha 8, Česká republika zpracovávat za účelem vyřízení vašeho dotazu. Bližší informace k prováděnému zpracování jsou uvedeny v Prohlášení o ochraně soukromí.