Už nikdy své klientce ve vašem salonu nechcete říct „To nejde.“? Od teď už se nemusíte bát požadavků extrémních změn a radikálních proměn. Vše je možné, aniž byste vaší klientce zničili vlasy.

Představujeme vám revoluční inovaci pro kadeřníky od Schwarzkopf Professional:

STRONG BONDS!

Strong bonds si zapamatujte – je společným názvem pro sérii technologických novinek obsahujících Bonding technologii, která CHRÁNÍ, POSILUJE a OBNOVUJE vlasové VAZBY! Pravděpodobně už jste slyšeli o FIBREPLEX, který umožňuje zesvětlit, odbarvit nebo barvit s až o 94 % nižší lámavostí vlasů. Další novinkou pro kadeřníky jsou první zesvětlující barvy na trhu s integrovanou Bonding technologií pro ty nejstudenější blond výsledky – seznamte se s Igora Royal HIGHLIFTS. A na závěr, pro extrémně poškozené vlasy jsme jako první na trhu vyvinuli ucelenou řadu pečujících přípravků s integrovanou Bonding technologií – BC FIBRE FORCE.

Dopřejte svým klientkám to nejlepší a využijte potenciálu STRONG BONDS, které jim přinesou významnou přidanou hodnotu, již skutečně pocítí nejen při prvotním použití, ale zejména při pravidelném používání. Podívejte se, jaký efekt má Bonding technologie na vlasech:

[wpvideo hNzvwDyR]

Sledujte dál náš VOICE-BLOG, aby vám nic nového neuniklo – stačí kliknout sem  🙂

Hledejte na sociálních sítích inspiraci pod #strongbonds a #schwarzkopfpro.

Zaujaly vás naše novinky a chcete se o nich dozvědět ještě více a vyzkoušet je u vás v salonu? Kontaktujte nás.