Barvení patří mezi nejžádanější služby v každém salonu. A protože barevných odstínů není nikdy dost, je pro každého kadeřníka klíčové, aby se jeho portfolio barevných možností a kombinací neustále rozrůstalo a mohl tak vyhovět co největšímu množství požadavků svých klientů.

ChromaID barvicí masky na vlasyStálost & kvalita barvy

Ať už jsou to přirozené odstíny nebo odvážné pastelové barvy, pro klienty je důležitá nejen stálost barvy (že barva vypadá velmi dlouho stejně), ale také její kvalita (že barva vlasy nepoškozuje). S novým semi-permanentním tónovacím systémem Chroma ID je možné zase o něco rozšířit vaše barevné portfolio.

Barvící a tónovací masky

Chroma ID je v podstatě systém tónovacích barvících masek, které uchovávají barvu vlasů vašich klientů po dlouhou dobu sytou a zářivou a zároveň jim dodávají ChromaID barvicí masky na vlasydůležitou intenzivní péči. Ta spočívá v integrované bonding technologii, technologii s nízkým obsahem soli a s vyživujícími schopnostmi keratinu a pantenolu. Bonding technologie zpevňuje strukturální vazby ve vlasovém vláknu a činí tak vlasy mnohem silnějšími. Technologie s nízkým obsahem soli zaručuje maximální přístupnost pigmentu (z masek, barev, tonerů apod.) a výrazně zlepšuje pronikání pigmentu do vlasu (usnadňuje barvení vlasů a barvy jsou stálejší). Keratin a pantenol přináší hloubkovou péči a uzamykají vnější kutikulu vlasu.


Chroma ID umožňuje

  • tónování předem zesvětlených vlasů
  • osvěžení dříve barvených vlasů
  • zvýraznění přirozených nebo barvených vlasů
  • korekce barvy
  • neutralizace nechtěných mosazných hnědých tónů
  • pastelové až výrazně expresivní barvy

Sortiment Chroma ID

Chroma ID Barvicí Bonding masky (500 ml) – 13 odstínů + jeden čirý

Chroma ID Intenzivní Barvicí Bonding masky (280 ml) – 6 intenzivních odstínů

Chroma ID Barvicí Bonding masky na domácí péči (250 ml) – 6 odstínů


 


 

Máte-li jakékoliv dotazy, kontaktujte naše obchodní zástupce nebo využijte kontaktní formulář níže. Kontakty na obchodní zástupce ZDE

    Kontaktní formulář

    Osobní údaje poskytnuté v tomto formuláři bude společnost Henkel ČR, s r.o. se sídlem Boudníkova 2514/5, 180 00 Praha 8, Česká republika zpracovávat za účelem vyřízení vašeho dotazu. Bližší informace k prováděnému zpracování jsou uvedeny v Prohlášení o ochraně soukromí.