Novinka #REdefiningyou od Schwarzkopf Professional vychází z nápadů a inspirací světových top vlasových guru a influencerů. Ti společně udávají kolekci styl a inovaci s důrazem na individualitu. Základ kolekce tvoří právě posílení osobního kouzla, které na nás dýchá z přehlídkových mol, ale zároveň si ho utváříme i každý z nás. Působivost této kolekce načerpáte společně se třemi dechberoucími trendy, jejichž jedinečnost podtrhují profesionální proměny vhodné pro každý životní styl.

„Naše kolekce 2018 #REdefiningyou Collection spojuje globální influencers a světové guru v oblasti vlasů a přinášejí vzhledy, inovace a trendy, které jsou právě teď in. Máme na mysli vzestup moci, individuality a inspirace z přehlídkového mola – reinterpretované pro vás a současný způsob života. Se třemi inspirativními trendy jsme vytvořili mistrovské proměny, které sednou ke každému stylu.“

Simon Ellis, mezinárodní kreativní ředitel společnosti Schwarzkopf Professional

Schwarzkopf Professional odhaluje v kolekci Essential Looks na sezónu podzim/zima tři okouzlující trendy v odvážných a autentických stylech života. Ty jsou vyjádřeny ve dvou základních variantách. Jednoznačně nepřehlédnutelné styly, které jsou provokotaivní a syrové, ale zároveň ambiciózní, tak to jsou Catwalk Looks, které definují svět módy. Zatímco Salon Looks vykreslují přesně určené módní a pro veřejnost přitažlivé varianty, které jsou ideální pro každodenní proměny.

První zásadní trend pro podzimní/zimní sezónu je Global tribe. Jde o současný moderní styl, který dbá na jedinečnost každého z nás. Podtrhuje myšlenky a vnímání, které vychází z vlivu východních národů a lidové kultury.

Global Tribe Catwalk Look

Na tomto střihu se podepsal celosvětový stylingový ambasador společnosti Schwarzkopf Professional, Richard Ashforth. Global Tribe Catwalk Look je charakteristický výrazným tvarem v délce po ramena s poddajnou ofinou. Kontrastní textury vlasů jsou rozděleny do rovných a kudrnatých částí, půvabně zvýrazněných podzimní lila barvou a tóny špinavé blond, které jsou vizitkou Lesley Jennison.

Global Tribe Salon Look

Tato variace opět vznikla pod rukama Richarda Ashfortha. Vzhled ve stylu boho je docílen vlasy, které jsou o něco kratší a proložené vrstvami volných a pevných kadeří. Tuto techniku dokonale prezentuje barevná kombinace v odstínech sušenkové a moka od jedinečného Emre Ayaksize, který přesně vystihl křehkou hloubku pro moderní pojetí barvy.

Dalším a nejsilnějším trendem této sezóny je New Formal, který pochází z dílny legendárního amerického módního návrháře Marca Jacobse. Ten klade důraz na oversize siluety, architektonické detaily, jasné barvy a precizní střihy. Formální oblékání a rigorózní styling se v současné době těší velké oblibě.

New Formal Catwalk Look

New Formal Catwalk Look je střih od uznávaného kadeřníka a ambasadora značky Schwarzkopf Professional, Tylera Johnstona. Ikonický pážecí účes vyniká svou precizností. Lesley Jennison přidala zářivé hloubky tónů s cikcak efektem, pro specifický barevný dojem, který vzbuzuje rozdílné pocity přitom, jak se tvar vlasů mění a znovu spojuje.

New Formal Salon Look

Každodenní příležitosti dostávají nový rozměr se stylem New Formal Salon Look, který opět podtrhl svým vkusem Tyler Johnston a vytvořil delší variaci klasického mikáda. Konečná úprava ve vrstvách povznáší tradiční styl na novou úroveň. Průkopnice v oblasti barev a senzace Instagramu Jenny Strebe přidává moderní tlumené odstíny světlé pastelové růžové v blond tónech pro klasický a přesto úchvatný vzhled.

Lucid Noctures je třetím neméně výrazným trendem, který přináší řada IGORA Royal Take Over. Podílely se na něm světové hvězdy v oblasti barev a vytvořily tak zcela nový přístup k svůdným temným barvám, které zazáří nocí.

IGORA Royal Take Over – Lucid Nocturnes Catwalk Look

Fascinace temnou noční oblohou odpovídá provokativnímu vzhledu Lucid Nocturnes Catwalk Look, jenž je dílem severoamerické kreativní ředitelky pro barvy Schwarzkopf Professional, Rossy Jurenas. Rossa spoluvytvořila odstíny duhově fialové a modré, tak představila silné grafické tvary a rozbouřené linie. Záměrem bylo zachytit vysoce pigmentované barvy, které odrážejí různé podoby stmívání.

Lucid Nocturnes  Salon Look

Kaliforňan Linh Phan je kolorista a instagramová hvězda, která určuje trendy, a nyní vytvořil variantu New formal pro kadeřnické salony. Linh zvolil delší styling s přirozenou strukturou a super krátkou ofinou. Výsledkem je mystická sofistikovanost. Barevné tóny vínové a tmavě břečťanové rámují obličej s výrazným postojem a lehce gotickým nádechem. Oslnění gotickým a punkovým stylem se odráží v celém sexy looku, tak vynikají strhující syté barvy.

 

 

Pro více informací kontaktujte naše obchodní zástupce nebo využijte kontaktní formulář níže.

Obchodní zástupci Schwarzkopf Professional

    Kontaktní formulář

    Osobní údaje poskytnuté v tomto formuláři bude společnost Henkel ČR, s r.o. se sídlem Boudníkova 2514/5, 180 00 Praha 8, Česká republika zpracovávat za účelem vyřízení vašeho dotazu. Bližší informace k prováděnému zpracování jsou uvedeny v Prohlášení o ochraně soukromí.