Přečtěte si rozhovor s regionálním vítězem soutěže OSiS+ Made to Create Competition 2021 v kategorii Color, Patrikem Hagarou, ve kterém se dozvíte, co ho motivuje k účasti v soutěžích, jak ho účast posouvá v kadeřnické profesi a co by doporučil těm, kteří účast zvažují.

OSiS+ Made To Create Competition je kadeřnická soutěž, ve které soutěžící kadeřníci musí vytvořit účes výhradně s pomocí stylingových produktů OSiS+ a dalších produktů Schwarzkopf Professional. Soutěží se ve třech 3 kategoriích: „Barva“, „Žena“ a „Avantgarda“. Soutěž probíhá nejprve na lokální úrovni v jednotlivých ze 14 zemí a následovně jsou vítězové všech 3 kategorií pozváni na regionální finále.

V letošním roce proběhlo toto regionální finále OSiS+ Made to Create Competiton 2021 v Athénách v pondělí 9.5.2021. Jsme hrdí, že se regionálním vítězem v kategorii Color stal talentovaný kadeřník Patrik Hagara z Hagara Salon a skvěle tak reprezentoval Českou republiku. Mockrát Patrikovi gratulujeme a těšíme se z jeho úspěchu spolu s ním!

Rozhovor s Patrikem Hagarou

Patriku, kolikrát jsi se již soutěže účastnil?

Účastnil jsem se dohromady třikrát. Poprvé s kategorií Avantgarda a Color, které jsem za ČR vyhrál, po druhé ve všech třech kategoriích (Woman jsem vyhrál jak za ČR, tak i v regionálním kole, Avantgarda byla v TOP 3 za ČR) a potřetí v tomto ročníku s kategorií Color a Avantgarda (Color jsem vyhrál jak za ČR, tak i nyní nově v regionálním kole, Avantgarda byla v TOP 3 za ČR).

Jaký je to pocit zopakovat podobný úspěch v rámci regionu, tzn. v konkurenci 14 zemí?

Je to neskutečný pocit. Byl jsem nesmírně dojatý a v šoku. Jsem velice vděčný a šťastný, že se má tvorba líbí špičkovým kadeřníkům. Děkuji všem za podporu a spolupráci při vytváření kolekce.

Co tě motivuje k účasti v soutěžích?

Motivuje mne především ten posun dopředu jak v osobním růstu, což má vliv také na můj salon. Zákazníci tyto soutěže obdivují, protože za nimi vidí snahu jít dopředu a to také v případě, když nevyhraju. Mým cílem je mít úspěšný salon, kam se zákazníci budou vracet s úsměvem na tváři. 

Jak tě práce na kolekcích posouvá?

Jsem na sebe celkem dost náročný a když něco dofotím, většinou hned přemýšlím, zda jsem to neměl udělat lehce jinak, což mne motivuje k překonávání sebe samotného při dalším focení.  Hlavně mám radost, když mohu něco kreativního vytvářet, tzv. vyjít na chvíli ze své komfortní zóny.

Co by doporučil ostatním, kteří uvažují o účasti v podobných soutěží?

Především bych doporučoval mít kolem sebe skvělý tým, a to jak fotografa, vizážistu, modelku a stylistu. Také je dobré vše si včas promyslet a vyzkoušet si dopředu. A méně je někdy více ! Čistota a sladění materiálu či barev bych chtěl také vyzdvihnout.

Jaké soutěže se plánuješ zúčastnit příště? 

Určitě bych chtěl jít do soutěže Kadeřník roku i s mým celým týmem salonu na který jsem pyšný a kterém jsem vděčný. 

💡

Více o soutěži ZDE

Jakékoliv dotazy posílejte níže přes kontaktní formulář. Děkujeme.

    Kontaktní formulář

    Osobní údaje poskytnuté v tomto formuláři bude společnost Henkel ČR, s r.o. se sídlem Boudníkova 2514/5, 180 00 Praha 8, Česká republika zpracovávat za účelem vyřízení vašeho dotazu. Bližší informace k prováděnému zpracování jsou uvedeny v Prohlášení o ochraně soukromí.