Po dlouhých pěti letech jsme vás, naše klienty, pozvali na partnerský event do zahraničí. Několik autobusů jsme vypravili z České republiky a Slovenska, abychom vás dopravili do polského Krakova do hotelu Double Tree by Hilton. Cestu vám zpříjemňovali naši obchodní zástupci a lehké občerstvení. Po večerním příjezdu jsme si užili první večer ve vaší společnosti, který zahájili uvítacími proslovy Field Sales Manageři Janka Melová za Slovensko a Radek Hauser za Českou republiku.

Únava z dlouhé cesty nás brzy zahnala do krásných hotelových pokojů a pohodlných postelí, abychom se báječně naladili na hlavní nedělní program. Ráno na nás čekala bohatá snídaně, po níž jsme vás uvedli do sálu s ohromnou stage. Celým dnem až do nočních hodin nás provázel moderátor a DJ Evropy 2 Petr Cerha známý jako DJ Nasty. Ten pozval na pódium jako prvního Country Managera Schwarzkopf Professional CZ&SK Petra Freiberga, který event oficiálně zahájil a provedl nás důležitými milníky naší společnosti.

Poté nám mezinárodně uznávaný školitel a session stylista Kristijan Petek předvedl letošní trendy Essential Looks v kolekci REdefining YOU. Na přípravě této show se podílely také technoložky Veronika Bušová a Karolína Kadlecová. Kristijan během svého povídání o kolekcích Essential Looks kladl důraz na to, aby je ukázal jako progresivní módní inspiraci, v níž nezáleží na tom, aby byla líbivá, ale aby ukazovala směr vaší inspirace a reflektovala současné i budoucí módní trendy. Zdůraznil také nezbytnost vzdělávání se v nových technikách střihů a barvení a pozval vás na několik našich Essential Looks seminářů. V rámci své show vám ukázal looky vytvořené novou kolekcí barev Igora #RoyalTakeOver Lucid Nocturnes a předvedl, co dokáže náš nový lak OSiS+ Session Label Super Dry Memory Net.

Tímto jsme ale s představováním novinek zdaleka neskončili. Marketingový manažer Jaroslav Ďurkovský ve spolupráci s mezinárodním kreativním ředitelem Simonem Ellisem vám odhalili revoluční ucelenou řadu produktů pro jedinečnou individualizovanou službu v salonu – BC Fibre Clinix. Abyste však získali reálnou představu, jak tyto produkty použít ve svém salonu, pozvali jsme naše ambasadory Jana Hlaváčka a Martina Loužeckého z Hairthusiasts, aby vám pověděli o svých prvních dojmech a zkušenostech s BC Fibre Clinix. Věříme, že si je oblíbíte stejně tak jako tým Hairthusiasts.

Po nabitém dopoledni nás čekalo odpoledne strávené v centru Krakova. S průvodci jsme prošli staré město křížem krážem, nakoupili suvenýry, ohřáli se u šálku kávy a vydali se zpět do hotelu užít si wellness a připravit se na gala večer.

Večer se nesl v duchu BlondMe show a vyhlášení soutěže OSiS+ Made to Create. Vše za doprovodu Guidi, talentované zpěvačky s podmanivým hlasem. Pod vedením technoložky a mezinárodní vítězky OSiS+ Made to Create 2016 Romany Topinkové se spojily síly celého našeho technologického týmu, aby pro vás vytvořili jedinečnou show speciálně pro tento partnerský event – show Blond #tochces!

Fascinující přehlídka všemožných odstínů blond obohacená prvky avantgardy a vystoupením Guidi byl úchvatný zážitek. Po tomto dechberoucím představení jsme se přiblížili k vyhlašování vítězů soutěže OSiS+ Made to Create, které uvedla organizátorka celého eventu, PPS managerka Martina Slámová. Provedla nás krátkou, avšak pro Českou republiku úspěšnou, historií soutěže a pozvala nás do Londýna, kde budou vítězové jednotlivých kategorií z každé země bojovat o mezinárodní titul.

Gratulujeme těmto kadeřníkům:

Romana Topinková (salon RT) – vítězka ČR v kategorii Women
Patrik Hagara (salon Sanett) – vítěz ČR v kategoriích Avantgarda a Color Takeover
Erika Dragúnová (salon Igor Sedlák) – vítězka SK v kategorii Women
Hana Havettová (Studio EL) – vítězka SK v kategorii Avantgarda
Petra Podolanová (Kaderníctvo Valéria Brokešová) – vítězka SK v kategorii Color Takeover

To, že jsme slavili do pozdních nočních hodin asi nemusíme dodávat. O super zábavu se nám samozřejmě postaral super DJ Nasty. Děkujeme všem, že jste tady s námi byli a pokud jste s námi být nemohli, doufáme, že jsme vám co nejpodrobněji popsali, jaké to na eventu bylo a příští si nenecháte ujít.