Péče o krásné vlasy začíná už u pokožky hlavy. Proto pro vás Schwarzkopf Professional přináší Scalp Clinix – přizpůsobitelný režim péče o pokožku hlavy od salonu až po domácí péči, který obnovuje rovnováhu mikrobiomu pokožky hlavy.

Povědomí o péči o pokožku hlavy roste. Zákaznice si čím dál víc uvědomují různé problémy s pokožkou hlavy a věří, že zdravá pokožka hlavy přispívá ke zdravým vlasům. Pokud není v rovnováze, může se objevit nadměrná tvorba kožního mazu, lupy nebo vypadávání vlasů. Proto jsme vyvinuli Scalp Clinix, který rozšiřuje náš režim Fibre Clinix. Seznamte se!

Co je Scalp Clinix?

Nový režim Scalp Clinix je naše dosud nejpokročilejší a nejpřizpůsobivější péče o pokožku hlavy a vlasy. Scalp Clinix nabízíme exkluzivně v salonech a vyvinuli jsme ho s biotickou technologií, která pomáhá obnovit rovnováhu pokožky hlavy. Obsahuje prebiotické ingredience, kombinuje aktivní mikroby, výtažek z protěže alpské a japonské fermentované ingredience, které upravují poměr dobrých a špatných mikrobů na pokožce hlavy a navrací ji tak do přirozeného stavu, zanechává ji zklidněnou, hydratovanou a vyváženou. Výsledek? Vyrovnaná pokožka hlavy a krásné, zdravě vypadající vlasy.

Po diagnostice pokožky hlavy a vlasů mohou kadeřníci svým klientům nabídnout Scalp Clinix Biotický servis jako samostatný servis, nebo ho (v závislosti na potřebách zákaznice) zahrnout do Fibre Clinix Tribond servisu.

Jak probíhá Scalp Clinix Biotický servis v salonu?

Tento servis se věnuje výhradně péči o pokožku hlavy a je vhodný pro všechny zákaznice, které se potýkají s nerovnováhou pokožky hlavy a neví si s ní rady. Jde o 3 jednoduché kroky:

 

1 Příprava – Scalp Clinix Scrub před mytím s Biotickou technologií šetrně odlupuje odumřelé buňky pokožky, připravuje pokožku hlavy na čištění a zanechává ji osvěženou s chladivým efektem.

2 Mytí – Fibre Clinix Tribond šampon s Triple Bonding a C21 technologií při přípravě na kúru čistí vlasy a pokožku hlavy.

3 Kúra – Scalp Clinix Biotický základ pomáhá obnovit rovnováhu mikrobiomu pokožky hlavy pro její zlepšený stav. Navíc ho můžete plně přizpůsobit pomocí jednoho ze tří specializovaných Scalp Clinix Boosterů a poskytuje pocit zklidnění a hydratace:

 • Scalp Clinix Zklidňující booster – pro suchou a choulostivou pokožku hlavy
 • Scalp Clinix Booster pro potlačení mastnoty – pro mastnou pokožku hlavy
 • Scalp Clinix Booster pro potlačení lupů – pro všechny typy lupů

Ještě více péče: Zkombinujte Scalp Clinix Biotický servis s Fibre Clinix Tribond servisem

U zákaznic, které trpí nerovnováhou pokožky hlavy a mají narušené střední délky a konečky vlasů, můžete Fibre Clinix Tribond servis s minimem času a úsilí rozšířit na Scalp Clinix Biotický a Tribond servis, který poskytuje doslova transformační výsledky – od kořínků až po konečky.


Profesionální péče i doma

Předepište svým klientům nejvhodnější domácí péči o pokožku hlavy pro zachování jejího zlepšeného stavu až do příští návštěvy salonu:

 • Scalp Clinix Zklidnění – kúra obsahující alantoin, bisabolol a pantenol pomáhá posilovat ochrannou vrstvu pokožky hlavy a zanechává ji s pocitem zklidnění a hydratace.
 • Scalp Clinix Potlačení mastnoty – kúra, která hloubkově čistí mastnou pokožku hlavy, při kombinaci s šetrnou masáží uvolňuje póry, odstraňuje přebytečný kožní maz a zanechává na pokožce hlavy pocit osvěžení s chladivým efektem.
 • Scalp Clinix Potlačení lupů – kúra obsahující octopirox šetrně a efektivně odstraňuje lupy a chrání před jejich opětovným výskytem, přináší zklidnění svědivé a podrážděné pokožce hlavy.
 • Scalp Clinix Na podporu růstu vlasů – režim pro řídnoucí vlasy se šamponem a sérem, který ve spojení s masáží podporuje mikrocirkulaci krve v pokožce hlavy a posiluje vlasové folikuly, díky tomu po 6 týdnech* snižuje nepatologické vypadávání vlasů. *Při současném používání šamponu a séra proti ztrátě vlasů

Každý Scalp Clinix režim domácí péče obsahuje šampon a kúru/sérum s Biotickou technologií a ingredience inspirované péčí o pleť pro podporu rovnováhy mikrobiomu pokožky hlavy a prodloužení účinku Scalp Clinix Biotického servisu ze salonu.


Ručí za nás Austen Thomson a Wil Fleeson

Za Scalp Clinix se zaručil také zkušený kadeřník Austen Thomson (@austenthomson), který se stal naším novým globálním ambasadorem. Další posilou je Wil Fleeson (@wilfleeson), uznávaný a vysoce ceněný tricholog s více než 20 lety zkušeností v kadeřnickém průmyslu, který se podělí o své rozsáhlé vědecké poznatky na sociálních sítích a ask-elearning.com. Sledujte nás!


Máte-li jakékoliv dotazy, kontaktujte naše obchodní zástupce nebo využijte kontaktní formulář níže. Kontakty na obchodní zástupce ZDE

  Kontaktní formulář

  Osobní údaje poskytnuté v tomto formuláři bude společnost Henkel ČR, s r.o. se sídlem Boudníkova 2514/5, 180 00 Praha 8, Česká republika zpracovávat za účelem vyřízení vašeho dotazu. Bližší informace k prováděnému zpracování jsou uvedeny v Prohlášení o ochraně soukromí.