Stylingová řada OSiS+ Session Label  představuje nový lak na vlasy Super Dry Memory Net. Super koncentrovaný vlasový sprej, který okamžitě zasychá a přitom zanechává vlasy poddajné. Inovativní vlasový sprej umožňuje pročesávání vlasů, aniž by se narušil jeho tvar, ideální pro neviditelný styling.

OSiS+ Session Label je prémiová stylingová řada používaná každý den kadeřníky a módními stylisty po celém světě, neboť přináší prvotřídní výkon. Vlasoví umělci a zákaznice mají nyní k dispozici  nový způsob fixace.

Jak funguje OSiS+ Session Label Super Dry Memory Net?

Chytrý sprej jedinečným způsobem rozptýlí na vlasech vysoce koncentrovanou recepturu, a tak vytvoří extrémně jemnou a pružnou síť umožňující dlouhotrvající kontrolu díky paměťovému efektu.  Ve srovnání s běžným vlasovým sprejem potřebujete díky vysoké koncetraci mnohem méně produktu.

super suchý: okamžitá fixace účesu bez zatěžování vlasů
super koncentrovaný: ve srovnání s běžnými vlasovými spreji je koncentrace polymerů přibližně dvojnásobně vyšší
super paměťový efekt: vlasy je možné pročesávat a tvar účesu přitom stále drží
super efektivní: díky koncentrované receptuře vydrží 150 ml balení téměř stejně dlouho jako 300 ml nádobka

Prozkoumejte celou řadu OSiS+ Session Label na sociálních sítích @schwarzkopfpro.cz a sledujte uvedení Super Dry Memory Net s hashtagy #OSiSSessionLabel, #MemoryNet, #IconicStyling.

OSiS+ Session Label Super Dry Memory Net je dostupný od října 2018.

 

Pro více informací kontaktujte naše obchodní zástupce nebo nám zanechejte vzkaz prostřednictvím kontaktního formuláře.👇

Obchodní zástupci Schwarzkopf Professional

    Kontaktní formulář

    Osobní údaje poskytnuté v tomto formuláři bude společnost Henkel ČR, s r.o. se sídlem Boudníkova 2514/5, 180 00 Praha 8, Česká republika zpracovávat za účelem vyřízení vašeho dotazu. Bližší informace k prováděnému zpracování jsou uvedeny v Prohlášení o ochraně soukromí.