Pojďte s námi objevit novou éru blond.

Dovolte nám představit vám jedinou značku skutečně oddanou blond. Přivítejte nové BlondMe s integrovanou bonding technologií!

Jistě nám dáte za pravdu, když řekneme, že podíl Vašich blond klientek je vyšší než ostatních klientek. Z našich poznatků vyplývá, že blond služby představují v salonu více než 60 %. Blond tedy pro Váš salon znamená velkou příležitost.

Ovšem vytvořit blond je také největší kadeřnická výzva. A s tou se musíme potýkat den co den, protože zákaznice od nás očekávají dokonalou blond. Samozřejmě i přes náročnost blond služby a velkého zásahu do vlasů, chce klientka ze salonu odcházet nejen s vynikající blond barvou, ale také vysokou kvalitou jejích vlasů.

Nové BlondMe Vám umožní překonat výzvy!

Na nové nové BlondMe se můžete absolutně spolehnout. S jeho pomocí zajistíte jak dokonalou kvalitu vlasů, tak úžasné barvicí výsledky!

blond-glow

#BLONDME

A jak to dělá?

BlondMe s vypšeným bonding systémem představuje první bonding barvicí a pečující značku přinášející trendovou blond dokonalost bezpečněji než kdykoliv předtím. BlondMe barva a péče je vyvinuta a určena pro vzájemné působení v rámci uceleného systému, který přináší prvotřídní kvalitu blond vlasů.

bonding-system

 

Chcete vědět více o jednotlivých řadách, produktech nebo technologii? Vše již brzy najdete v záložce BLONDME. Nenechte si to ujít a registrujte se ke sledování našeho blogu ☺

 

řada barev.png