V reakci na potřeby dnešních kadeřníků toužících po zjednodušeném a zároveň všestranném sortimentu – který zároveň splňuje požadavky na jakýkoli styling – jsme přepracovali řada ikonických a výhradně profesionálních stylingových produktů Schwarzkopf Professional.

SESSION LABEL je značka sama o sobě; s dvanácti vysoce účinnými recepturami navrženými tak, aby vlasovým stylistům pomáhaly #CRAFTTHEDIFFERENCE.


SESSION LABEL. Rozdíl.

Řada SESSION LABEL od Schwarzkopf Professional je naší jedinečnou značkou pro kadeřníky, kteří chtějí víc. Tato exkluzivní a intuitivní stylingová řada byla vytvořená pro každodenní použití stylisty v kadeřnických salonech a zároveň je inspirovaná vysokými nároky session stylistů.
Koneckonců, produkty sice vytvořil Schwarzkopf Professional, ale jsou to ruce kadeřníků, které dávají účesu tvar, zvýrazňují jeho strukturu, zahrnují každý detail a nenuceně vytvářejí jedinečné a originální styly.


SESSION LABEL. Detaily.

Značka SESSION LABEL od Schwarzkopf Professional reaguje na potřeby skutečných kadeřníků, kteří používají produkty v každodenním životě; vrství a kombinují konzistence a struktury, aby vytvořili na míru šitý styl, který uspokojí požadavky každé zákaznice, ať už jde o vybrané odlehčené receptury – jako jsou mikročástice prachu (The Powder) nebo rychle se odpařující mlhové kapičky (The Strong a The Flexible) – které umožňují nekonečné možnosti stylingu bez zanechávání zbytků na vlasech nebo nadměrného zatížení, což splňuje potřeby session stylistů i stylistů v salonech.

Nová značka potřebuje také nový styl a SESSION LABEL zaujme prémiovým a moderním přístupem s minimalistickými, ale působivými matnými obaly s jednoznačnými názvy produktů, které udržují pozornost u produktu a zároveň oslavují kadeřnické řemeslo.


SESSION LABEL. Produkty.

Schwarzkopf Professional vytvořil SESSION LABEL tak, aby byl multifunkční – nejedná se o řadu, která by byla omezená jakoukoli kategorizací – použití každého přípravku je doporučené, ale ne omezené, a řada SESSION LABEL je otevřená jakémukoli experimentu.

Rozdíl je v detailech. SESSION LABEL představil pět zcela nových inovací a znovu uvedl na trh sedm nejoblíbenějších a nejúčinnějších přípravků z předchozí řady. Žádná plastová pryskyřice použitá v rámci obalů neobsahuje uhlík, aby byla zajištěná recyklovatelnost, a většina produktů obsahuje veganské receptury*, díky čemuž je celý sortiment exkluzivně určený pro salon nejsilnější stylingovou řadou Schwarzkopf Professional pro #STYLETHEDIFFERENCE.

THE POWDER
Stylingový vlasový pudr SESSION LABEL se suchou strukturou a lávovým kamenem s jemným rozprašováním pro cílený objem, flexibilní strukturu a okamžitou pevnost.

NOVÉ! THE PASTE
Matná stylingová pasta SESSION LABEL, kterou lze opětovně tvarovat, s bobulovým voskem a tapiokovým škrobem dodává pružnou strukturu pro větší objem a tvarování.

THE MUD
Tmel na vlasy SESSION LABEL, který tvaruje vlasy pro suchou rozptýlenou strukturu se středně silnou fixací. Poddajná receptura s dřevěným uhlím přináší matný povrch bez hrubého pocitu na vlasech pro nekonečné možnosti stylingu.

NOVÉ! THE SERUM
Sérum SESSION LABEL pomáhá uhladit vlasy a dodává jim hedvábný lesk bez přetěžování. Ideální pro vrstvení.

NOVÉ! THE TEXTURIZER
Sprej pro ležérní styl SESSION LABEL s tapiokovým škrobem a pantenolem vytváří odlehčenou strukturu a objem pro plnější vzhled rozcuchaných a hydratovaných vlasů.

NOVÉ! THE THICKENER
Objemový sprej pro vysoušení SESSION LABEL s hydrolyzovaným pšeničným proteinem a pantenolem, který vytváří objem a dodává pevnost, zanechává přitom vlasy hustší, ale nikdy je neslepí nebo nezpůsobí jejich ztvrdnutí.

NOVÉ! THE DEFINER
Krém na vlny SESSION LABEL, který tvaruje, kontroluje a vytváří vlny bez jejich krepatění a křupavého efektu. Receptura dodává vlasům hydrataci a je vhodná pro použití s tepelnými přístroji.

THE FLEXIBLE
Suchý lehký fixační vlasový sprej SESSION LABEL pro poddajnou fixaci a kontrolu. Rychleschnoucí receptura s velmi jemným rozprašováním.

THE STRONG
Silný fixační vlasový sprej SESSION LABEL, který přináší maximální kontrolu pro bezchybnou závěrečnou úpravu. Perfektní pro zkrocení poletujících vlasů a fixaci účesu na místě.

THE MIRACLE
Víceúčelový stylingový balzám SESSION LABEL, který připravuje, tvaruje a kontroluje vlasy bez jejich přetěžování. Receptura umožňuje vlasům, aby zůstaly pružné a zároveň kolem jejich povrchu vytváří ochrannou vrstvu, která zabraňuje poškození vlasů mechanickými vlivy a tepelnými přístroji.

THE MOUSSE
Odlehčená objemová pěna SESSION LABEL dodává cílený objem a tvar s okamžitou podporou kořínků. Receptura s vysoce výkonným stylingovým polymerem a kalibrované dávkování zajišťují cílený objem.

THE SALT
Slaný sprej SESSION LABEL, který vytváří strukturovaný závěrečný efekt s přirozeným pohybem vlasů, tvarováním a objemem bez zatížení.


Každý z produktů byl představený v devíti zbrusu nových individuálních stylech SESSION LABEL, které vytvořili Globální ambasador Schwarzkopf Professional Tyler Johnston (Afro. The Halo. The Shag. The Bob) a Globální ambasador pro styling Nick Irwin (The Undone. The Crafted. The Wave. The Tail. The Textured).

“Příprava vlasů je jako vytvoření základu a je to pro mě nejdůležitější krok. Vlasy jsou jako látka, kterou můžete tvarovat a vytvářet z ní požadovanou formu.
Pro mě je klíčové pracovat se správnými produkty a skutečně je vrstvit pro vytvoření perfektního základu.”

– Tyler Johnston, Schwarzkopf Professional Globální ambassador

Účesy byly vytvořené tak, aby představily různé styly a možnosti servisu, které spojuje řemeslná zručnost a pozornost věnovaná detailům; jde o kolekci, která oslavuje jedinečnost vlasů, kterých se chcete dotýkat, a které vyjadřují osobnost


SESSION LABEL. Ambasadoři.

Tyler Johnston (@tylerjohnstonhair)
Tyler pochází z Manchesteru a do své práce vnáší atmosféru ulice a odvážnou kreativitu, díky čemuž vytváří výrazné styly, ve kterých se snoubí rafinovaná krása špičkové módy s drsností současné městské scény. Ačkoli je Tyler často obklopený životním stylem celebrit, zůstává zcela při zemi a jako velký zdroj inspirace pro svou práci uvádí „nedokonalost“ a „opravdovost“.

Stejně jako řada jiných renomovaných kadeřníků zahájil Tyler svou kariéru u Vidal Sassoon. Bylo to v osmdesátých letech, kdy kadeřnický průmysl teprve začínal vzkvétat s dosud nevídanou kreativitou. Tyler rychle postupoval ve své kariéře a poté se stal uměleckým ředitelem prestižního londýnského salonu. Po šesti letech zdokonalování svých technických znalostí na této prestižní pozici – a zároveň práci na sezónních módních kolekcích a televizních reklamách – přešel na plný úvazek na volnou nohu a pevně se etabloval jako jeden z nejvyhledávanějších stylistů v oboru.

Nick Irwin (@nickirwinhair)
Legendární stylista a bývalý Globální kreativní ředitel společnosti TIGI International. Nick Irwin se nedávno připojil k rodině Schwarzkopf Professional jako Globální ambasador pro styling. Nick je skutečnou ikonou v oboru a jeho vášni pro vlasy se vyrovná pouze jeho výjimečný talent, který je oslavovaný pro jeho špičkovou estetiku a vizionářský přístup. Díky své více než dvacetileté kariéře má Nick jedinečnou schopnost být jedním z mála stylistů, kteří dokážou úspěšně pracovat mezi světem session stylingu a profesionálním kadeřnickým průmyslem.

Nickova mnohostranná práce sahá od vytváření reprezentativních snímků pro kadeřnický průmysl až po příkladné vzdělávání kadeřníků a zároveň určuje budoucí trendy jako jeden z předních redakčních stylistů a stylistů pro módní přehlídky a kampaně vysoké módy.


*Všechny produkty kromě THE MIRACLE a THE DEFINER, které přejdou na veganskou recepturu co nejdříve.


 

Máte-li jakékoliv dotazy, kontaktujte naše obchodní zástupce nebo využijte kontaktní formulář níže. Kontakty na obchodní zástupce ZDE

 

    Kontaktní formulář

    Osobní údaje poskytnuté v tomto formuláři bude společnost Henkel ČR, s r.o. se sídlem Boudníkova 2514/5, 180 00 Praha 8, Česká republika zpracovávat za účelem vyřízení vašeho dotazu. Bližší informace k prováděnému zpracování jsou uvedeny v Prohlášení o ochraně soukromí.