Jak bude letošní soutěž probíhat ? Kdy startuje a na co se můžeme letos těšit ? Jak se i vy můžete do soutěže zapojit ? Kdo bude #kadeřník roku 2017 ? Pomozte nám hledat !

O všech informacích se dočtete v pravidelných příspěvcích na blogu Voice!

Sledujte VOICE blog!

Patnáctý ročník mezinárodně uznávané soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards neboli Kadeřník roku startuje 1. února 2017.

Schwarzkopf Professional v něm odevzdá 14 pomyslných oskarů – třináct v jednotlivých kategoriích a samozřejmě ocenění Kadeřník roku 2017. Jeho posledním držitelem je Misha Čadková z Misha hair studia, která zvítězila se svojí dámskou kolekcí.

 

Kadeřník roku_Misha_Cadkova_MISHA_hair_studio
Kadeřník roku_Misha_Cadkova_MISHA_hair_studio
Kadeřník roku_Misha_Cadkova_MISHA_hair_studio
Kadeřník roku_Misha_Cadkova_MISHA_hair_studio

Z vítězné kolekce Mishy Čadkové

Kadeřník roku startuje 1. února 2017.

Soutěž Kadeřník roku, neboli Czech and Slovak Hairdressing Awards, je prestižní a nezávislou kadeřnickou soutěží, které se může účastnit každý kadeřník z České republiky a Slovenska, bez ohledu na značku, se kterou pracuje. Soutěž má naprosto anonymní systém hodnocení, který probíhá na základě zaslaných fotografií. Všechny soutěžní kolekce a jednotlivé fotografie jsou označené pouze anonymními kódy, a mezinárodní porota tak hodnotí kadeřnickou práci bez znalosti autora, který kolekci vytvořil.

Pojďte s námi do toho !

 

Z vítězné kolekce Lenky Habartové – pánský komerční účes

Znáte kadeřníka, o kterém jste přesvědčení, že by se měl stát Kadeřníkem roku 2017 ? Popíchněte ho, pochvalte ho, označte, sdílejte a postujte na instagram pod hastagem #kadernikroku2017! Ukažte nám ho a pomozte nám najít příštího vítěze 🙂

 

kadernik-roku

Organizátorem soutěže, která vznikla v roce 1985 ve Velké Británii a v současnosti se koná v desítkách dalších zemí celého světa, je Schwarzkopf Professional, divize mezinárodní společnosti Henkel. Česká a Slovenská republika jsou stále jedinými zeměmi Střední Evropy, které soutěž pořádají.

Letošní ročník je unikátní v tom, že ve stejném roce dochází k vyhlášení soutěže i jejích výsledků.

hda_04

Více o podrobných podmínkách a pravidlech naleznou soutěžící na webových stránkách www.hdainfo.eu a ve vstupní brožuře distribuované obchodními zástupci Schwarzkopf Professional po 1. únoru 2017.

Nebo si materiály stáhněte přímo zde.

prihlaska_hda_2017

vstupni_brozura_hda_2017

slozenka_cz

slozenka_sk

 

Soutěžící mohou posílat přihlášky a své práce od 1. února až do 31. července 2017. Musí se jednat o práce vytvořené exkluzivně pro Czech and Slovak Hairdressing Awards 2017 odpovídající všem soutěžním pravidlům. Odborná a novinářská porota zasedne v srpnu 2017 a výsledky budou vyhlášeny 11. listopadu 2017 na slavnostním galavečeru ve Foru Karlín v Praze.

 

 

Nalaďte se na slavnostní atmosféru a podívejte se na video z předávání Kadeřníka roku 2015.

[wpvideo 95fyQ6C5]

Chcete aby vám neunikly žádné informace ohledně soutěže Kadeřník roku ?

Registrujte se na našem blogu a každá novinka vám příjde na vaši emailovou adresu.

[contact-form-7 404 "Not Found"]