Seznamte se s ESSENTIAL LOOKS Flex Collection pro sezónu Podzim/Zima s trendy GENDERLESS, ATHLEISURE a KOOLBLONDS.

V dnešním hyper-propojeném a ultra-rychlém světě se zdá, že módní trendy a trendy životního stylu jsou v neustálém pohybu a téměř každý den se mění. V tomto kontextu se zdá být pro kadeřníky a jejich zákazníky velmi těžké držet krok. Globální stylingový tým Schwarzkopf Professional to dokonale zvládá a drží své prsty pevně na tepu doby. Čerpá inspiraci z mezinárodních módních přehlídkových mol, sociálních médií a od předních módních osobností. To vše představuje v kolekci 02/2016 ESSENTIAL LOOKS Flex Collection pro sezónu Podzim/Zima. Nechte se unést trendy GENDERLESS, ATHLEISURE nebo KOOLBLONDS.

Mezinárodní kreativní ředitel Simon Ellis uvádí: „Dnešní trendy odráží vývoj společnosti a způsob, jakým v současné době žijeme.” On a jeho tým “naskenovali celý svět“ a vybrali tři stěžejní témata životního stylu a vlasových trendů.

Ženy chtějí znát nejnovější trendy, při změně svého účesu si chtějí nechat poradit od svého kadeřníka a často svou inspiraci hledají v sociálních médiích. Globální stylingový tým dal dohromady ESSENTIAL LOOKS pro Podzim/Zimu 2016 a nabídl tím kadeřníkům inspiraci a nápady na prezentaci nejžhavějších stylů letošní sezóny.

 

O jednotlivých trendech se dočtete již brzy na našem blogu.