Krásné vlasy souvisí se zdravou vlasovou pokožkou. Prémiová značka péče o vlasy BC Bonacure do svého portfolia zařadila novou unikátní řadu BC Scalp Genesis.

Uspěchaný životní styl a špatné životní prostředí způsobují, že trendy jako detoxikace pokožky hlavy se stávají rázem důležitou službou pro klienty kadeřnických salónů. Společnost Schwarzkopf Professional vnímá vliv těchto faktorů na vlasy a pokožku hlavy – a co je důležité – řeší, jak se s nimi vypořádat. Novinka BC Scalp Genesis je první komplexní detoxikační systém pokožky hlavy s komplexem StemCodeTM, který okamžitě vyvažuje nerovnováhu pokožky hlavy a současně pracuje na zlepšení a následném udržením budoucího stavu vlasů.

Nerovnováha pokožky hlavy

 BC Scalp Genesis nabízí komplexní sortiment bez silikonů, který přináší technologii pro prevenci a řešení následujících případů nerovnováhy pokožky hlavy. To je:

 • Suchá a citlivá pokožka (Zklidňující řada)
 • Mastná pokožka (Čisticí řada)
 • Lupy (Řada proti lupům)
 • Ztráta vlasů (Řada aktivující kořínky)

Vynikající technologie BC Scalp Genesis

Vynikající technologie BC Scalp Genesis obsahuje unikátní komplex StemCodeTM – například vitamíny, které v dané oblasti vytvářejí systém odolný vůči stresu, který pomáhá chránit před oxidací a vnějšími agresory při ochraně vlasového kořínku.

Dvojitý účinek StemCodeTM komplexu s hydrolyzovaným rýžovým extraktem a sójovým extraktem podporuje růst zdravých vlasů:

 • Účinek 1: Ochrana kmenových buněk

Kmenová buňka, která je součástí vlasového folikulu, hraje důležitou úlohu při růstu zdravých vlasů. Nejen, že přenáší původní informaci o struktuře vlasů a přirozené barvě, ale také je výchozím bodem pro další generaci vlasů, když předchozí vlas vypadne.

 • Účinek 2: Ochrana kořínků

Růst vlasů z vlasových kořínků je chráněn před každodenním oxidačním zasažením.

 • Vitamín B3 (Derivát Niancinamidu)
  Posiluje vlasy.
 • Vitamín B5 (Panthenol)
  Hydratuje a pomáhá vyrovnávat vlhkost uvnitř vlasů a vlasové pokožky.
 • Vitamín E (Tocopheryl Actetate)
  Antioxidant, který chrání pokožku před externími vlivy.
 • Biotin (Vitamín B7)
  Posiluje vlasové kořínky a pomáhá předcházet řídnutí vlasů.

Všichni chceme krásné vlasy, a proto potřebujeme vyváženou zdravou pokožku hlavy pro optimální kvalitu vlasů“, říká Gary Taylor, velvyslanec péče o vlasy od Schwarzkopf Professional ve Velké Británii. Dále dodává, že „spolu s exkluzivní službou detoxikace pokožky hlavy nyní můžeme ochránit pokožku hlavy tím, že se pokusíme odstranit příčinu, a ne jen řešit příznaky.

Inovativní služba detoxikace pokožky

S využitím nového sortimentu BC Scalp Genesis společnost Schwarzkopf Professional vyvinula inovativní Detoxikační službu v salónech, která umožňuje kadeřníkům odstranit problém s nerovnováhou vlasové pokožky při poskytování nejvyšší úrovně péče svým klientům.

Po individuální konzultaci služba Detox kombinuje přípravek BC Scalp Genesis a Samozahřívací přípravnou detoxikační kúru s detoxikační masáží. Aktivuje tak mikrocirkulaci krve a eliminuje nečistoty a tvorbu mazu.

Po detoxikaci následuje použití šampónu a séra na pokožku BC Scalp Genesis

pro efektivní vyčistění pokožky a zaručení růstu zdravých vlasů

Co naleznete v řadě BC Scalp Genesis

Samozahřívací přípravné detoxikační sérum (exkluzivně u kadeřníka)

BC Scalp Genesis Samozahřívací přípravné detoxikační sérum se používá k detoxikaci normální až mastné pokožky.

100 ml – dostupné v salónech Schwarzkopf Professional

Čisticí šampón

BC Scalp Genesis Čisticí šampón se StemCodeTM komplexem a vitamínem B3 hloubkově čistí mastnou pokožku i vlasy a efektivně odstraňuje přebytečný maz.

200 ml

279 Kč (doporučená maloobchodní cena)

Zklidňující šampón

BC Scalp Genesis Zklidňující šampón se StemCodeTM komplexem a vitamínem B5 jemně, ale efektivně čistí suchou a citlivou pokožku.

200 ml

279 Kč (doporučená maloobchodní cena)

Zklidňující sérum

BC Scalp Genesis Zklidňující sérum se StemCodeTM komplexem a vitamínem B5 zklidňuje citlivou pokožku a pomáhá posílit přirozený povrch pokožky.

100 ml

749 Kč (doporučená maloobchodní cena)

Šampón proti lupům

BC Scalp Genesis Šampón proti lupům se StemCodeTM komplexem a vitamínem E jemně, ale efektivně čistí pokožku náchylnou na lupy a odstraňuje viditelné šupinky.

200 ml

279 Kč (doporučená maloobchodní cena)

Vyrovnávající sérum proti lupům

BC Scalp Genesis Vyrovnávající sérum proti lupům se StemCodeTM komplexem a vitamínem E vyrovnává citlivou a namáhanou pokožku náchylnou na tvorbu lupů a pomáhá předcházet viditelným šupinkám.

749 Kč (doporučená maloobchodní cena)

Šampón aktivující kořínky

BC Scalp Genesis Šampón aktivující kořínky s karnitin tartrátem, taurinem a echinaceou aktivuje vlasové kořínky a je prvním krokem pro vlasy, kterým chybí síla a hustota.  

200 ml

279 Kč (doporučená maloobchodní cena)

Sérum aktivující kořínky

BC Scalp Genesis Sérum aktivující kořínky s karnitin tartrátem, taurinem a echinaceou je určen pro řídnoucí vlasy, kterým chybí síla a hustota – je druhým krokem v řadě aktivující kořínky. Redukuje nepatologickou ztrátu vlasů. Používá se po umytí vlasů šampónem aktivujícím kořínky.

100 ml / 7 x 10ml

749,00 Kč (doporučená maloobchodní cena)

Zhušťující pěna

BC Scalp Genesis Zhušťující pěna se StemCodeTM komplexem a biotinem vlasy, a vytváří o 30 % více objemu. Receptura na bázi křemíku vytváří hustší vzhled i pocit, že vlasy jsou pětkrát odolnější vůči lámání.

150 ml

349,00 Kč (doporučená maloobchodní cena)

 

Řada BC Scalp Genesis je dostupná v partnerských salónech Schwarzkopf Professional.