BLONDME je ucelená barvicí a pečující řada od Schwarzkopf Professional určená rozmanitým potřebám blond vlasů a jako komplexní prémiová značka chápeme, že pro každého, bez ohledu na pleť, typ a barvu vlasů nebo pohlaví, existuje dokonalá blond! To znamená, že každý blond styl se může stát ikonickým díky kombinaci na míru šitého barvicího servisu BLONDME a následné specializované péče, která začíná v salonu a pokračuje doma.

Představujeme BLONDME Lift & Blend, ikonickou řadu pro zralé zákaznice vyhledávající sofistikované blond styly v salonu… Zralé zákaznice chtějí totéž, co všichni ostatní – krásné vlasy! Přesněji řečeno – uvědomují si, že věk je pro ně jen číslo. Schwarzkopf Professional chápe, že dokonalá blond nestárne, a proto jsme zdokonalili a rozšířili řadu BLONDME White Blending o komplex Collage-Biotin a širší portfolio odstínů – představujeme Vám NOVÝ BLONDME Lift & Blend.

Po úspěšném znovuzavedení pečujícího sortimentu značky v roce 2021 BLONDME s potěšením představuje dva zcela nové produkty z řady BLONDME BLONDE WONDERS:

 • BLONDME BLONDE WONDERS Suchý pěnový šampon – rychlé řešení pro osvěžení blond vlasů bez prašných zbytků
 • BLONDME BLONDE WONDERS Zlatá pečující maska – hluboce pečující maska pro prémiový servis v salonu se zlatými částečkami pro nejzářivější lesk

BLONDME Lift & Blend – pro zralé zákaznice v salonu
Tato řada byla vyvinuta speciálně pro zralé zákaznice v salonu, které si přejí udržet a užívat si blond barvu vlasů, která vypadá co nejpřirozeněji a zároveň nepoškozuje jemnou strukturu zralých blond vlasů.

Nový sortiment BLONDME Bond Enforcing Lift & Blend od Schwarzkopf Professional, který i nadále pomáhá kadeřníkům uspokojit potřeby každé zákaznice v salonu, poskytuje kombinaci zesvětlení a blond tónování v jednom pro 30-70 % bílých vlasů. Díky smíchání s BLONDME Bond Enforcing Prémiovým developerem můžou kadeřníci dosáhnout až 4 úrovně zesvětlení a optimálního krytí bílých vlasů na přirozeném základu 6 a světlejším, s 30-70 % bílých vlasů.

Díky přizpůsobenému barvicímu servisu získáte s BLONDME Bond Enforcing Lift & Blend krásně přirozenou blond barvu bez “efektu helmy”.

BLONDME Lift & Blend – odstíny a technologie
Poptávka po neutrálnějších a studenějších odstínech blond vlasů stále roste. Schwarzkopf Professional naštěstí zdokonalil sortiment odstínů BLONDME Lift & Blend a nabízí 6 vzájemně míchatelných odstínů – popelavý, sušenkový, hnědý mahagonový, ledový, ledový duhový a pískový – vhodných zejména pro zralé blond zákaznice, které hledají sofistikovaný blond vzhled bez rizika poškození vlasů.

BLONDME Lift & Blend vychází ze systému BLONDME Bond Protection, který používá technologii Bond Enforcing pro důkladnou ochranu blond vlasů. V kombinaci se speciálním komplexem Collagen-Biotin, pečujícím polymerem, který se propojuje s povrchem kutikuly, dokáže BLONDME Lift & Blend vytvořit uhlazený a rovnoměrný barevný výsledek na zralých vlasech pro bezchybný vzhled s optimálním leskem.

Schwarzkopf Professional se zavázal podniknout další kroky ke snížení své globální stopy. Proto BLONDME Lift & Blend používá ve svých obalech následující materiály:

 • Tuba – 100 % recyklovaný hliník
 • Víčko – 100 % recyklovaný plast
 • Krabička –93 % recyklovaného kartonu

BLONDME BLONDE WONDERS – Nové produkty
Udržujte svou blond barvu bezchybnou i v období mezi jednotlivými návštěvami salonu!

Řada BLONDME BLONDE WONDERS od Schwarzkopf Professional byla vyvinutá s cílem pomoci všem blond zákaznicím v salonu dosáhnout dokonalý účes a poskytnout jim výběr skvělých přípravků pro všechny typy blond vlasů. Tyto produkty je možné kombinovat s dalšími pečujícími přípravky BLONDME, dokončit jakýkoli blond styl, dodat mu lesk a hebkost a využít technologii 3D Bond Creation, která obnovuje a regeneruje vnitřní vazby vlasů.

BLONDME BLONDE WONDERS Suchý pěnový šampon
Suché šampony často zanechávají na vlasech prašné stopy a většinou pečují pouze o kořínky, proto Schwarzkopf Professional vyvinul BLONDME BLONDE WONDERS Suchý pěnový šampon s odlehčenou, mírně strukturující recepturou, která dodává objem a zároveň absorbuje přebytečnou mastnotu. Technologie 3D Bonding pomáhá vytvářet nové vazby a stabilizuje strukturu vlasů pro uhlazené střední délky a konečky.

 • Pohlcuje přebytečnou mastnotu a omezuje nepříjemný zápach
 • Pomáhá vytvářet nové vazby a zároveň přitom osvěžuje blond vlasy a dodává jim objem
 • Přináší okamžitý objem a strukturu
 • Zvláčňuje střední délky a konečky

BLONDME BLONDE WONDERS Zlatá pečující maska
Dokonalý servis v salonu pro blondýnky, které chtějí získat intenzivní lesk a krásný zářivý vzhled! BLONDME BLONDE WONDERS Zlatá maska s technologií 3D Bonding byla vyvinutá tak, aby vlasům blond zákaznic dodala lesk a zároveň o ně pečovala.

 • Zpevňuje vnitřní strukturu vlasů až o 95 %
 • Uhlazuje povrch vlasů pro lepší odrážení světla a vytváření zrcadlového efektu
 • Naše jedinečná receptura proměňuje během použití krém do pasty pro vytvoření příjemného hýčkajícího efektu
 • Pomáhá vytvářet nové vazby a zároveň rozjasňovat všechny typy blond vlasů*
 • Nezpůsobuje posun barvy! *

*Zlaté třpytivé pigment neovlivňují ani nemění blond barvu vlasů


Máte-li jakékoliv dotazy, kontaktujte naše obchodní zástupce nebo využijte kontaktní formulář níže. Kontakty na obchodní zástupce ZDE

  Kontaktní formulář

  Osobní údaje poskytnuté v tomto formuláři bude společnost Henkel ČR, s r.o. se sídlem Boudníkova 2514/5, 180 00 Praha 8, Česká republika zpracovávat za účelem vyřízení vašeho dotazu. Bližší informace k prováděnému zpracování jsou uvedeny v Prohlášení o ochraně soukromí.