Každý z nás má jiné potřeby a preference, na což reagují přizpůsobením na míru všechna odvětví včetně kosmetického průmyslu. Dnešní zákaznice jsou navíc ochotné investovat více do personalizovaných služeb a produktů, které odráží jejich osobní potřeby. Přejí si navíc prodloužit efekt péče o vlasy dosažený v salonu také v domácím prostředí. Schwarzkopf Professional na tento trend v loňském roce reagoval představením produktové řady Fibre Clinix a letos přináší řadu inovací včetně nových produktů.

Zákaznice mají ve skutečnosti často více než jeden požadavek na produkty vlasové péče. Mohou mít vlasy barvené a zároveň jemné, a tak jim nestačí dodat vlasům pouze objem, ale chtějí zachovat také jejich barvu a lesk. V praxi to znamená, že potřebují využít více produktů péče na vlasy, aby odešly ze salonu s požadovaným výsledkem.

Fibre Clinix ovšem zajišťuje prémiový zážitek v salonu prostřednictvím produktů, které reagují na více vlasových potřeb najednou. 

Co je FIBRE CLINIX?

Fibre Clinix je na míru šitý režim péče o vlasy nabízený exkluzivně v salonech. Využívá vědeckých poznatků, což mu umožňuje reagovat na každou vlasovou potřebu a obnovovat neporušený stav vlasů. Nabízí dosud nejvýkonnější regenerační výkon od Schwarzkopf Professional, díky kterému obnovuje vnitřní a vnější vlasovou strukturu po dobu až 60 dní.

Sortiment je tvořen řadou produktů na péči o vlasy pro použití v salonu a 5 řadami pro každou vlasovou potřebu – pro regeneraci vlasů, dodávající vlasům sytost barvy, objem, uhlazení a hydrataci. Nejoblíbenější z těchto řad pro domácí použití jsou nově dostupné také ve velkém balení pro salon, a tak klientky, které při své návštěvě nevyužijí vysoce výkonný Tribond servis v salonu, mohou dosáhnout regenerace vlasů díky některé z těchto řad a to ideálně po každé návštěvě mezi barvením vlasů nebo střihacím servisu.

Na videu níže se podívejte, jak pracuje s produkty Fibre Clinix náš ambasador Jan Hlaváček ze salonu Hairthusiasts.

Více o naší nejvýkonnější regenerační řadě péče o vlasy se dozvíte v článku ZDE

Na videu níže se podívejte, jakým způsobem představil produkty Fibre Clinix slovenský salon M13.

ZÁKLADEM KRÁSNÝCH VLASŮ JE VYVÁŽENÁ POKOŽKA HLAVY

Věděli jste, že 3 hlavní problémy vlasů mezi které patří jejich ztráta, řídnutí a lupy, souvisejí s pokožkou hlavy? Protože jsou si toho kosmetické firmy vědomi, začínají péči o pokožku hlavy intenzivněji řešit a nabízejí pro jejich řešení stále specializovanější produkty. 

Stejně jako u péče o vlasy je také u péče o pokožku hlavy pro zákazníky klíčové přizpůsobení služeb a produktů na míru. Problémy s pokožkou hlavy nejsou jednotvárné a každý z nás může čelit jiným potížím nebo jejich kombinacím, proto stejně jako u péče o vlasy vyhledávají zákazníci služby a produkty přizpůsobené jejich osobním potřebám a preferencím.

Schwarzkopf Professional zakomponoval do jedinečného režimu péče o vlasy Fibre Clinix novou řadou produktů Scalp Clinix, která je inspirovaná nejnovějšími trendy v péči o pleť. Scalp Clinix spojuje trend přizpůsobení s nejjemnějšími kosmetickými strukturami, aby v salonu i doma důkladně očistil a vyrovnal všechny typy pokožky hlavy. Víme totiž, že základem pro krásné vlasy je vyvážená pokožka hlavy! Více o této řadě ZDE.

JAKÉ VÝHODY FIBRE CLINIX PŘINÁŠÍ

Fibre Clinix je vlasová péče šitá na míru. Služby v salonu odpovídají individuálním potřebám každé z klientek a stejně tak také široký sortiment domácí péče, díky kterému si zákaznice stav vlasů ze salonu může do své další návštěvy udržet. Produkty nabízejí vysoký výkon díky Triple Bonding a C21 technologiím a pomáhají regenerovat vlasy. Ať už se o svou korunku krásy staráme sebevíc, nemůžeme zabránit dopadům vnějšího prostředí (vítr, znečištěné ovzduší, návštěva bazénu), mechanickým (kartáčování, fénování, stahování vlasů do culíku, používání sponek a dalších pomůcek), ale ani chemickým vlivům (barvení, zesvětlování, styling).

Pro kadeřníky je klíčové, že jsou produkty tzv. salon exkluzivní, což znamená, že jsou nabízené pouze v salonu a nelze je zakoupit na internetu. Kadeřník má tedy v rukou skutečně výkonný nástroj reagující na specifické potřeby zákaznic, čímž zvyšuje jejich loajalitu a potřebu se do salonu vracet. Navíc se díky specializovaným službám odlišuje od konkurenčních salonu, zvýší tedy nabídkou exkluzivních služeb a produktů svou konkurenceschopnost.

SALONLAB SMART ANALYZER JIŽ NYNÍ NEANALYZUJE POUZE VNITŘNÍ STRUKTURU VLASŮ

Rok 2020 byl převratným rokem, který vzhledem k celosvětové pandemii urychlil digitální transformaci o několik let dopředu. V tomto roce jsme na trh uvedli inovativní novinku SalonLab Smart Analyzer, který dokáže detailně analyzovat vnitřní strukturu vlasu bez jeho poškození, provází kadeřníka celým procesem konzultace a pomáhá doporučit produkty, které jsou zákazníkovi šité skutečně na míru. 

Doposud dokázal Smart Analyzer podrobně analyzovat vnitřní stav vlasu pomocí infračervené technologie. Získaná data byla následně vyhodnocena aplikací SalonLab, která kadeřníka mimojiné provedla celým procesem konzultace a v konečné fázi doporučila produkty, které zákaznici pomohou stav vlasů vylepšit. V letošním roce došlo v přístroji ke spuštění senzoru barvy, který dokáže změřit hloubku a barvu vlasů a posouvá tak konečné doporučení zase o kus dál. Nejen, že je klientce v konečné fázi doporučen regenerační režim pomocí produktů Fibre Clinix, ale také osobní barvicí osvěžení na základě právě změřené barvy jejích vlasů.


Detaily o technologiích z technickém manuálu ZDE

Máte-li dotazy nebo chcete-li mít Fibre Clinix ve svém salonu, kontaktujte naše obchodní zástupce. ZDE jsou kontakty.

Najděte si svůj salon s Fibre Clinix produkty a službami!    Kontaktní formulář

    Osobní údaje poskytnuté v tomto formuláři bude společnost Henkel ČR, s r.o. se sídlem Boudníkova 2514/5, 180 00 Praha 8, Česká republika zpracovávat za účelem vyřízení vašeho dotazu. Bližší informace k prováděnému zpracování jsou uvedeny v Prohlášení o ochraně soukromí.