Lehký a přirozený vzhled se stává aktuálním trendem v oblasti stylingu! Představení vlasového spreje  OSiS + Keep It Light nemohlo přijít ve vhodnější dobu; s ultralehkou a lehce tvarovatelnou fixcí jde o nejlehčí a nejsušší lak na vlasy z řady stylingových produktů OSiS +, který kombinuje tepelnou ochranu až do 230 °C s dlouhotrvající a přesto neviditelnou fixací.

Keep It Light: Jemný sprej pro plážovou strukturu

OSiS + Keep It Light byl inspirován tajemstvími zákulisního stylingu, kde se lak na vlasy běžně aplikuje před použitím tepelných stylingových nástrojů, a tím zvyšuje jejich účinnost. Tato technika však již není vyhrazena pouze profesionálním stylistům. Díky speciální receptuře je tento odlehčený sprej vhodný k použití, jak v salónu, tak i doma. S těmito vlastnostmi si nový vlasový sprej OSiS + Keep It Light zamilujete:

  • velmi lehká a poddajná fixace
  • rychleschnoucí receptura
  • ochrana před teplem až do 230 °C
  • dlouhotrvající kompresní technologie
  • snadné vyčesávání

Ultralehký lak na vlasy Keep It Light je dostupný také v 100 ml verzi.


 


Chcete-li produkty používat ve svém salonu, kontaktujte naše obchodní zástupce ZDE


    Kontaktní formulář

    Osobní údaje poskytnuté v tomto formuláři bude společnost Henkel ČR, s r.o. se sídlem Boudníkova 2514/5, 180 00 Praha 8, Česká republika zpracovávat za účelem vyřízení vašeho dotazu. Bližší informace k prováděnému zpracování jsou uvedeny v Prohlášení o ochraně soukromí.