Řada produktů OSiS+ BOHO REBEL je nová generace pigmentovaných suchých šamponů s technologií, která umožňuje vytvářet svěží a strukturované účesy. Doby, kdy ženy trávily hodiny úpravou svých vlasů tak, aby vypadaly nedbale, je nenávratně pryč. OSiS+ BOHO REBEL jede na vlně přirozenosti.

Co je to za šampony?

Jde o tři nové suché šampony pro různé barvy vlasů. Jsou super na cesty, na festival, kamkoliv, kde víte, že si nebudete chtít mýt vlasy pomocí vody. Není to však pouhý suchý šampon, ale také stylingový prostředek, který ve vlasech vykreslí nedbalý vzhled, aniž by na nich zanechával viditelné stopy. Šampony obsahují obarvený rýžový škrob, který vlasy nezatěžuje a zároveň nezanechává bílé fleky na vlasech nebo pokožce hlavy.

Pro koho jsou šampony vhodné

Barevné suché šampony OSiS+ jsou ideální pro osvěžení všech délek vlasů a ocení jej i majitelky delších vlasů, které nosí splývavé vlny nebo volně rozpuštěné vlasy.

Co šampony umí

• Snižují četnost mytí
• Osvěžují a zvedají kořínky
• Dodávají suchou strukturu a fixaci
• Poskytují neviditelný styling s přirozenými výsledky
• Nezanechávají bílé stopy

Přehled produktů OSiS+ BOHO REBEL

OSiS+ BOHO REBEL pigmentovaný suchý šampon
– BLOND (pro blond vlasy)
– BRUNETTE (pro hnědé vlasy)
– DARK (pro tmavé vlasy)

300 ml, DMOC: 399 Kč / 14,50 €
100 ml, DMOC: 159 Kč / 5,90 €

Pro #hairinspo sledujte Schwarzkopf Professional na sociálních médicíh s @schwarzkopfpro.cz a sdílejte své ležérní styly s hashtagy #IAMBOHOREBEL a #OSiS.

Produkty OSiS+ BOHO REBEL jsou dostupné v salonech od června 2018.

Pro více informací kontaktujte naše obchodní zástupce nebo nám pošlete zprávu prostřednictvím formuláře níže.

    Kontaktní formulář

    Osobní údaje poskytnuté v tomto formuláři bude společnost Henkel ČR, s r.o. se sídlem Boudníkova 2514/5, 180 00 Praha 8, Česká republika zpracovávat za účelem vyřízení vašeho dotazu. Bližší informace k prováděnému zpracování jsou uvedeny v Prohlášení o ochraně soukromí.

    Obchodní zástupci Schwarzkopf Professional