BLONDME od Schwarzkopf Professional je značkou, která nabízí ucelené portfolio produktů barev a péče, pomocí kterých kadeřníci dokáží vyřešit jakékoliv individuální potřeby a přání blond vlasů. Dávno není pravdou, že blond je určena pouze světlým typům. Blond se ve skutečnosti hodí pro každého bez ohledu na pohlaví, barvu pleti a strukturu vlasů! S BLONDME péčí je totiž možné o vlasy pečovat tak, že je i přes náročnost zesvětlujícího procesu zachována jejich prvotřídní kvalita.

Třístupňový komplexní BLONDME systém pro dokonalou blond

BLONDME barvy a péče byly vytvořené tak, aby vzájemně spolupracovaly v rámci jednoho uceleného systému. Jeho základem je integrovaná Bonding technologie, která nabízí ph pokud jsou dodržovány následující 3 kroky:

Krok 1: Barva – Ochrana vazeb

Barvy BLONDME obsahují technologii Bond Enforcing, která je určena k ochraně vlasů zevnitř během barvicího servisu. Obsahuje vysoce účinnou kyselinu jantarovou, která během oxidačního procesu proniká do vlasů a vytváří kolem vlasových vazeb ochrannou vrstvu. Díky tomu většina vazeb přežije blond proces a vlasy si udrží svou pevnost a pružnost, je omezeno jejich lámání.

Krok 2: Péče v salonu – Vytváření vazeb

Během péče v salonu dochází prostřednictvím 3D Bond Creation technologie k vytváření nových vazeb a stabilizaci struktury vlasového vlákna. Tato technologie zabezpečuje dlouhotrvající pevnost a hebkost.

Krok 3: Péče doma – Zachování vazeb

3D Bond Creation technologie obsažená ve všech pečujících produktech zabezpečuje během jejich domácího použití zpevnění vlasových vazeb mezi návštěvami salonu. Mimo efektu na kvalitu vlasů prodlužuje barevné výsledky ze salonu pro dlouhotrvající lesk.

 


Technologie BLONDME péče detailně

3D Bond Creation Technologie

Nová BLONDME péče nyní obsahuje 3D Bond Creation technologii, která představuje trojmocný iont, který spojuje vnitřní vlasové vazby vytvořením trojrozměrné sítě uvnitř vlasového vlákna. Při vytváření nových vazeb síť zevnitř zpevňuje vlasové vlákno – vlasové vazby jsou díky třetí dimenzi hustší než u předchozí bonding technologie.

Vyvážené pH

Díky schopnosti vyvážit pH je BLONDME péče perfektním doplňkovým režimem pro BLONDME barvicí servis. Po návratu na optimální úroveň pH se vnitřní vlasová matice napne, což má za následek silnější vlasová vlákna.

 


Rozdělení BLONDME péče: Přehledné rozdělení produktových řad

Blond je pro všechny! Nezáleží na barvě pleti, typu a struktuře vlasů nebo pohlaví, blond je pro každého. Sledujte na sociálních sítích hashtag #blondesoftheworld a přesvědčte se. BLONDME řeší všechny potřeby péče pro blond vlasy a je rozdělena podle toho, jak silnou péči blond vlasy potřebují.

 • lehká řada – nezatěžující řada pro jemné až normální vlasy s citrusovou vůní doplněnou květinovými prvky s kořeněním akcentem
 • bohatá řada pro středně silné až hrubé vlasy s vůní svěžího ovoce a květin s vanilkově dřevitým základem
 • detoxikační řada pro všechny typy blond vlasů s vůní zeleného čaje a květin na cedrovém základu
 • neutralizační řada pro všechny typy blond vlasů s vůní citrusových plodů a květin na dřevitém pižmovém pozadí
 • řada Blond zázraky – balzám a lesk ve spreji pro zdokonalení jakékoliv blond s tóny ovoce a bazalky s dotekem bílých orchidejí a vanilkových květů

Ingredience BLONDME péče – nové proteinové pečující komplexy

BLONDME nabízí pečující řady nově vylepšené o čtyři speciální ingredience na bázi proteinů. Proteiny jsou známé tím, že vyplňují mezery ve vlasové kutikule a umožňují tak speciální ochranu vlasů před vnějšími vlivy.

 • Proteinový komplex z laskavce ocasatého (neutralizační řada) stahuje a zklidňuje pokožku a zanechává vlasy hebké.
 • Proteinový komplex ze severské bavlny (detoxikační řada) zanechává pokožku jemnou a příjemnou na dotek a pomáhá zklidňovat a chránit vlasová vlákna.
 • Proteinový komplex z kašmíru (bohatá řada) na sebe váže vlhkost a pomáhá hloubkově vyživovat vlasová vlákna.
 • Proteinový komplex z morušového hedvábí (lehká řada) váže vlhkost a vyživuje vlasy bez zatížení

K čemu vám vylepšená řada BLONDME péče pomůže ve vašem salonu?

 • Nabídnete komplexní službu barvy a péče, která zajistí klientům prvotřídní kvalitu jejich blond vlasů.
 • Nabízíte přehlednější systém péče o blond vlasy, což je výhoda jak pro vás, tak pro koncové klienty, kteří se v produktech budou lépe orientovat.
 • Vylepšená péče je vhodná pro jakékoliv zákaznice, pomocí BLONDME si tak rozšíříte blond servis.

 

 Tutoriály s BLONDME pro kadeřníky


Více na YouTube kanálu Schwarzkopf Profession CZ&SK ZDE


Pro více informací kontaktujte přímo obchodní zástupce Schwarzkopf Professional TADY.  Kontaktní formulář

  Osobní údaje poskytnuté v tomto formuláři bude společnost Henkel ČR, s r.o. se sídlem Boudníkova 2514/5, 180 00 Praha 8, Česká republika zpracovávat za účelem vyřízení vašeho dotazu. Bližší informace k prováděnému zpracování jsou uvedeny v Prohlášení o ochraně soukromí.