Na víkendovém festivalu krásy, akci ELLEphoria, nechyběl také stánek Martina Loužeckého a Honzy Hlaváčka, majitelů salonu Hairthusiasts, kde byl mimo kadeřnického umění týmu představen náš nový produkt, Authentic Beauty Concept Refill Bar.


Co je to ELLEphoria?


ELLEphoria je víkendový festival plný krásy pořádaný magazínem Elle vydavatelství Burda International, jehož první ročník se uskutečnil letos ve dnech 22.-24.10. v prostorách Event Space, Máj v Praze. Na programu festivalu byly trendy v oblasti kosmetiky, krásy a zdravého životního stylu. Víkend byl plný novinek, trendů, tipů a triků od celebrit a influencerů i lidí, kteří o ně pečují.

Bylo představeno přes 25 značek, které představovaly své produkty i novinky na následující sezónu, včetně značky Authentic Beauty Concept prezentované ve stánku kadeřníků z Hairthusiast.

 


Hairthusiasts na BEAUTY víkendu

Martin Loužecký a Honza Hlaváček se svým týmem z kadeřnictví Hairthusiasts, měli na ELLEphorii svůj stánek a byli skutečně na roztrhání. Jejich autentické vlny chtěla každá BEAUTY Lover.

Na pódiu pak Martin prezentoval „heatless“ způsob, jakým docílit pověstných autentických vln bez použití žehličky či kulmy. Honza radil jak na problémy s vlasy a věnoval se především jejich vypadávání a ztrátě objemu.

Mimo svých kadeřnických dovedností prezentovali také novinku od Authentic Beauty Concept, Refill Bar.


Refill Bar jako krok ke změně

Authentic Beauty Concept představuje novou službu v podobě doplňování vlasové kosmetiky do zákazníkem donesených lahví, čímž prodlužuje život jednorázového plastového obalu a přispívá tím k udržitelnějšímu přístupu. Prvním salonem, který tuto službu nabízí v České republice je právě výše zmíněný Hairthusiast. Na Slovensku službu spustil salon Strokoway v Bratislavě.

  

Tato myšlenka nás napadla při kávě – stejně jako všechny nejlepší nápady. Nikdy neopouštíme dům bez opakovaně použitelného hrnku nebo láhve s vodou; tak proč nezavést podobný rituál v kadeřnictví, podpořit cirkulární ekonomiku a omezit plastový odpad?

A jak celý koncept funguje? Kadeřník vám poskytne osobní profesionální konzultaci týkající se vašeho specifického vlasového režimu, na základě které vám doporučí vhodné produkty. Ty naplní přímo z Refill baru do lahví, který jsou vyrobeny  z 92% recyklovaného plastu a označí je etiketami na biologické bázi. Při příští návštěvě, až produkt spotřebujete, si přinesete lahev s sebou, kde se opětovně naplní vaší oblíbenou vlasovou kosmetikou.


www.authenticbeautyconcept.cz

www.ellephoria.cz

www.hairthusiasts.cz