Značka Authentic Beauty Concept se ve spolupráci se sítí partnerských kadeřnických salonů Toni&Guy stala v letošním roce partnerem akce Mercedes-Benz Prague Fashion Week FW21, která se uskuteční v období od 30. dubna do 6. května 2021 v Holešovické tržnici v Praze.

Největší módní událost v ČR

MBPFW je největší módní událostí v České republice. Každý rok se na ní představují nejen zavedené módní značky a návrháři, ale rovněž mladí a talentovaní designéři, kteří mají možnost předvést své umění veřejnosti.

Partnerství s Authentic Beauty Concept

Pro letošní rok bude partnerem akce prémiová značka Authentic Beauty Concept. Produkty této značky jsou vyvinuty s ohledem na udržitelnost. Obsahují veganské ingredience bez silikonů, sulfátů, parabenů, umělých barviv a minerálních olejů. Až 95 % použitých surovin je přírodního původu. Produkty Authentic Beauty Concept jsou určeny zejména kadeřnickým salonům.

Kde se Mercedes-Benz Prague Fashion Week FW21 letos odehraje?

Authentic Beauty Concept klade důraz na přirozenost, autentičnost každého člověka. Její filozofie se tak setkává s trendem, který v posledních sedm letech vytváří MBPFW – revitalizovat a kultivovat autentické a jedinečné pražské lokace. Z tohoto důvodu se každý ročník uskutečňuje na jiném místě.

Lokace většinou nejsou prvoplánově spojované s módou a často se jedná o místa, na něž by se veřejnost jinak nedostala nebo je zná ve zcela jiných souvislostech. Letos se týden módy uskuteční v prostorách Holešovické tržnice – v halách 13, 17 a 11 a na veřejném prostranství v jejich bezprostřední blízkosti. Areál pražské Holešovické tržnice, jež byla postavena mezi lety 1893–1895 podle architektonického návrhu architekta Josefa Sardínka, čeká v budoucích dekádách rekonstrukce.


www.authenticbeautyconcept.cz

mbpfw.com

toniandguy.com

www.prazska-trznice.cz