Módní průmysl nejsou jenom šaty a boty, jsou to armády kadeřníků, stylistů, koloristů a dalších odborníků na krásu. Mnoho z nich už vyrostlo v době moderních technologií a sdílí svou práci online. Jednoduše proto, aby byla vidět. Schwarzkopf Professional spojil tyto lidi, kteří mají vliv na sociálních sítích se svými zkušenými dlouholetými spolupracovníky.

Spojení dvou světů = Nové trendy v barvách na vlasy

Igora barvy na vlasy - pleťové nude odstínyNejde jen o to spojit dva relativně protichůdné světy, ale o to vytěžit z tohoto spojení maximum.  Třeba nový tón, barvu, odlesk, produkt. Spojí se nová generace těch, kteří jsou neustále v těsném kontaktu s konkrétními lidmi, kteří jejich účesy a barvy skutečně nosí a skupina profíků, co denně pracují v laboratořích, testují, vylepšují, míchají, dokud nemají dokonalý produkt. Společně dovedou odhadnout, co se bude nosit, nebo trendy sami udávat.

Teď jsou v kurzu tělové barvy a pudrové barvy. Nejde jen o trend ve vlasových kreacích, ale i o myšlenku nosit méně make-upu, o návratu přirozené krásy atd.

Díky spolupráci Matta Clemense, koloristy Schwarzkopf Professional, s nápaditým španělským vizionářem Jorgem Cáncerem vznikly dva looky, pro něž jsou právě příznačné pleťové tóny, a také jejich vlastní kolekce barev  IGORA DISHEVELED NUDES.

Odstíny DISHEVELED NUDES jsou k dostání od 1. dubna 2018.

Pleťové odstíny IGORA ROYAL DISHEVELLED NUDES

👇Kontaktujte nás

Obchodní zástupci Schwarzkopf Professional

Kontaktní formulář

Osobní údaje poskytnuté v tomto formuláři bude společnost Henkel ČR, s r.o. se sídlem U průhonu 700/10, 170 00 Praha, Česká republika zpracovávat za účelem vyřízení vašeho dotazu. Bližší informace k prováděnému zpracování jsou uvedeny v Prohlášení o ochraně soukromí.