Tbh –True Beautiful Honest, opravdová barva od Schwarzkopf Professional, rozšiřuje svůj svět teplých tónů o 4 NOVÉ odstíny. Seznamte se s kolekcí Red Beige.


Tbh – true beautiful honest, přední značka opravdové permanentní vlasové barvy, pokračuje v překonávání očekávání zákaznic prostřednictvím rostoucího sortimentu přirozeně působících sezónních odstínů.

Kadeřníci a jejich zákaznice stále častěji myslí na své zdraví a pečlivě si vybírají přípravky, které budou používat – a proto je značka tbh – true beautiful honest už od svého uvedení na trh v roce 2019 hrdá na to, že vychází z těchto základních pilířů:

  • opravdová barva co nejblíže přirozeně barvě vlasů
  • krásné třpytivé tóny se zdravým rozzářením a přirozeným leskem
  • upřímný přístup k informacím o produktu: až 92% přirozeně získávaných ingrediencí doplněných dalšími posilovači výkonu

tbh – true beautiful honest má také 100% veganské receptury a všechny produkty v portfoliu jsou bez ingrediencí živočišného původu.

Barvy tbh – True Beautiful Honest nabízí sortiment 35 odstínů napříč třemi odlišnými barevnými světy; přírodní, studený a teplý – všechny jsou jedinečně vytvořené tak, aby splnily jakékoli individuální přání zákaznic v salonu. Odstíny navíc vychází ze stávajícího číselného systému Schwarzkopf Professional, takže je pro kadeřníka snadné vybrat pro své zákaznice vhodný odstín pro širokou nabídku služeb.


Kolekce teplých odstínů Red Beige

Barevné trendy se přesouvají směrem k teplejší paletě odstínů, a proto naše kolekce tbh – true beautiful honest Red Beige vyplňuje prostor ve světě teplých barev a nabízí řadu luxusních primárních reflexů tlumených růžovými podtóny – se 4 zcela novými odstíny.

  • 8-64 – čokoládový béžový s jemnými tóny pražené kávy
  • 5-47 – odstín nabízející jemné bronzové tóny s měděnými reflexy
  • 4-84 a 8-84 – červený béžový s tmavými okrovými tóny

 


Pro více informacích o barvách pro kadeřníky TBH kontaktujte naše obchodní zástupce ZDE


    Kontaktní formulář

    Osobní údaje poskytnuté v tomto formuláři bude společnost Henkel ČR, s r.o. se sídlem Boudníkova 2514/5, 180 00 Praha 8, Česká republika zpracovávat za účelem vyřízení vašeho dotazu. Bližší informace k prováděnému zpracování jsou uvedeny v Prohlášení o ochraně soukromí.