Schwarzkopf Professional má celé oddělení, které se stará o vaše vzdělávání. Intenzivně pro vás připravujeme školení, semináře a novinky. Záleží nám na tom, abychom vás posouvali dále a předávali vám znalosti a dovednosti, které vám pomohou být čím dál tím lepšími kadeřníky. Seznamte se s naším týmem!

Tibor PriklerTibor Prikler

Pracujem pre SKP od 1999, pátý člen v 3. generácii kaderníkov v rodine. Kadernictvo v Bratislave a 4. rokom člen @work teamu, tj. ambasádor pre strednú a východnu Európu. Na práci mam najradšej cestovanie a spoznávanie nových kolegov z rôznych krajín. Všade je iná kultúra a iné zvislosti ktoré ma inšpirujú v práci ale aj v súkromí.

karolina kadlecová, team Schwarzkopf ProfessionlaKarolína Kadlecová

Co miluji na své práci?

Už od dětství byl můj sen stát se kadeřnicí, přestože si to moji rodiče moc nepřáli, ale s moji tvrdohlavostí jsem si stála za svým rozhodnutím a tvrdě si šla za svým cílem. Od dokončení školy není rok, kdy bych neabsolvovala nějaké školení nebo kurz vzdělávání, bez toho by to ani nešlo. Je velmi důležité se dále vzdělávat a rozšiřovat své vědomosti a znalosti, ze kterých čerpám pak každý den.V roce 1996 jsem si otevřela malé vlasové studio v Poděbradech, kde jsme letos s našimi klienty oslavili 20 šťastných let od otevření, z toho 18 let pracuji s kosmetikou firmy Schwarzkopf Professional a stále bych neměnila. Líbí se mi jak firma pracuje na vývoji svých produktů a poslouchá potřeby nás kadeřníků a dobu, která nás žene dopředu.Od roku 2000 pracuji pro firmu Schwarzkopf Professional, nejdříve jako asistent a později jsem se posunula na pozici technologa.Několikrát jsem se zúčastnila soutěže Haidressing Awards, kde jsem získala několik let po sobě vždy alespoň jednu nominaci, kterou jsem v roce 2005 proměnila ve vítězství v jedné z kategorií.Miluji spokojené klienty/tky, jejich šťastný úsměv, když vykouzlím účes, který si přáli. To je pro mě největší odměna. Vždy ten pocit nasávám plnými doušky. Mám krásné povolání- dělám lidi šťastnými !

Veronika Bušová

O mě:

Pochadzam z Dubnice nad Vahom,kde som po skonceni studia 5 rokov pracovala v salone Simona u Ivety Ruzickovej aj s jej mamou.Pod jej vedenim  som sa niekolko rokov uspesne zucastnovala sutazi.V  roku  2006 som sa stala clenom tymu Schwarkopf professional a prestahovala do Prahy. Tu som sa pracovne posuvala-vzdelavala, ucastnila na Tv premenach,reklamach,prehliadkach a pracovala v salone.

Moja filozofia

Verim na osudove stretnutia s dobrymi,ci zlymi ludmi.Som im nesmierne vdacna za tuto skusenost,ktora ma posuva vpred,nie len v sukromnom,ale aj profesnom zivote.Bez zlych a skaredych veci,by sme nevideli tie dobre a krasne.Su to momenty ,ktore menia ludom zivot,uz len  jedonou navstevou v salone.To je to,co na svojej praci tak milujem. Urobit zeny krasne,plnit im priania,vymyslat stale nove veci,radit im….Je to krasny pocit vidiet po narocnej ,niekolkohodinovej praci a vela krat aj dlho do noci,ked sa klientka pozrie na seba a je vidno tie iskry v ociach ,ktore vravia “ som stastna“. A ja bazim stale po novych informaciach nie len koli klientkam a koli sebe,ale aj koli kadernikom na seminaroch,ktorych mozem inspirovat svojou kreativitou a pristupom k praci a mnohych nakopnut svojou vasnou pre toto umenie…

Romana Topinková

Na svojí práci mám ráda to, že každý den je výzvou. Mohu realizovat stále něco nového. Své práci se věnuji více než 20 let a kažký den mě inspiruje a motivuje. Pořádám vlastní show  Rock Angels, která mě vždy posune o krok v před. Baví mě vzdělávat kadeřníky a předávat nové zkušenosti.

Jan ŽylaJan Žyla

Na své práci školitele nejvíce miluji, když vidím že se k nám lidé vracejí. Když vidím jejich pokroky a jak je celý náš tým posouvá dál a otevírá jejich rozhled. Když na kadeřnicích vidím jak pracují jinak, ať po školení essential skills, nebo essential look. Jak se chtějí vzdělávat a posouvat své kadeřnické dovednosti.

Romana Fröhlichová

Vyučila jsem se v roce 1997 a v roce 1999 jsem nastoupila do Schwarzkopf Profesional. V té době jsem se osamostatnila a začala jsem pracovat jako OSVČ. V roce 2006 jsem zrekonstruovala prostory v centru Brna a otevřela vlastní Studio Eternity,kde jsem si postupem let vytvořila tým kolegů,se kterými pracuji dodnes. V roce 2011 jsem Studio přestěhovala do luxusních prostor na ulici Za divadlem a letos vylepšila o nový design.
Pokud mám přemýšlet,který kadeřník mě nejvíce ovlivnil,nebo je mi inspirací tak nedokážu říci jedno jméno. Je to každý, kdo je v týmu Schwarzkof profesional,ať stávající či bývalý kolega,každý mě dokáže inspirovat a u všech se vždy přiučím. Jsou to mé kolegyně,s nimiž každý den pracuji v salonu,jsou to hosté v akademii Skp. Ať se setkáme osobně nebo přes média,vždy je čím se inspirovat.

A co na své práci miluji?

Každý den je překvapením,každý den je jiný. Udržet krok s novými trendy a vzdělávat se je sice náročné,přesto si dovolím tvrdit,že máme jedno z nejkrásnějších povolání na světě. Děláme lidi  krásnějšími!

Rút Balciarová

Pracu skolitela robim uz skoro 20 rokov, a milujem hlavne Schwarzkopf! To, ako ma posuva vpred kazda technika, kazdy produkt, kazde stretnutie s kolegami a kadernikmi, ktori sa chcu vzdelavat. Milujem ludi, ich zaujem, spatnu vazbu, a hlavne ked aj vdaka mojmu usiliu vysvetlit, sa im dari v ich salonoch.

Jana Siřínková

Na svém oboru mám rada ,vývoj technologii a radost klientů z novych vlasů či změn. Svou Passion fór hair máme možnost i pomáhat. Jako salon spolupracujeme s nadaci Sk Kontakt. První významnou vlaštovkou je kalendář „Ja žena „ve spolupráci s dalšími nadšenci ve  svých oborech a tento výtěžek usnadní život několika dětem ,kterým osud nebyl tolik nakloněn. I přesto si dokáži svého života užívat na plno s jiskrou štěstí v oku z věci které my považujeme za samozřejmě 🙂

Míša Píšková

Jako kadeřník jsem začala pracovat před 13 lety a nebylo to mé vysněné povolání. Po čase, když jsem začala chápat o čem to vlastně celé je, mě to začalo bavit. Před šesti lety jsem se zúčastnila castingu do Schwarzkopf professional na pozici asistenta,který dopadl úspěšně a byla jsem přijata do našeho týmu. Teprve tenhle úhel pohledu na kadeřničinu mi otevřel pohled do jiného světa. Začalo mě to víc naplňovat a dokonale chápat krásu naší práce. Ten pocit,když můžete předat vaše zkušenosti dalším kolegům,kteří to dokáží ocenit a použít nadále ve své praxi. Naše práce je velmi kreativní a pokud do ní člověk vloží srdce i duši a dělá ji s radostí,netouží po jiném povolání.

Jakub Okénka

O mně

Svou dráhu kadeřníka odstartoval v roce 2008 v Hodoníně a od té doby nasbíral mnoho zkušeností na školeních pod vedením Českých, ale i zahraničních kadeřnických špiček. Zúčastnil se a získal ocenění v soutěži HAIRDRESSING AWARD 2010, 2011. Momentálně působí v Brně. Jak sám říká jeho práce je jeho koníčkem a na své práci ho nejvíce baví pánské a dámské krátké střihy pro jejich preciznost a přesnost.

Co miluji na své práci

Na své práci miluji úplně vše, protože naše práce je tak rozmanitá. Každý den je úžasný a jiný. Začíná už u konzultace, kdy rozebírám nejlepší variantu vyhovující klientce/klientovi a vyhovění její/jeho přání. Přes mytí vlasů, kdy jim poskytuji potřebnou péči, navrhnu si postup ošetření. střih a samozřejmě úpravu vlasů, která je „třešnička na dortě“

Ivana Ježková 

O mně

S firmou Schwarzkopf Professional pracuji od roku 2006, tato firma mi nabízí skvělou vlasovou kosmetiku, s kterou jsem maximálně spokojená já i mé klientky. Jelikož jsem se chtěla neustále vzdělávat ve svém oboru a orientovat se ve všech novinkách, roku 2011 jsem se stala členem týmu Schwarzkopf- Professional. Od té doby mě má práce začala mnohem více naplňovat a bavit.  Neustálé vzdělávání a zdokonalování v mém oboru, zkušenost mých kolegů a jejich chuť předat vše i ostatním, zlepšování a inovace všech produktů, mě neustále posouvá dál a nabízí mi mnohem lepší služby, které mohu nabídnout ve svém salonu. Díky tomu mám spokojenou a stálou klientelu.

Benjamin Cíglan

Volám sa Benjamín, na svojej práci milujem detaily v pánskych    strihoch  a v technikách farbenia vlasov. Mám rád výzvy, ktoré ma posúvajú. Pracujem pre Schwarzkopf skoro 3 roky,  no hlavne sa zdržiavam na Novej Bani.

Radka Marková

Rodačka z Vysočiny, kadeřnice tělem i duší. Narozena ve znamení Střelce, velká milovnice všech krásných věcí.  Svůj život zasvětila vášni pro vlasy, její hlavním životní a profesní motto zní „je potřeba se stále učit, stát na místě znamená konec“. V oboru pracuje již 27 let, od roku 1999 vlastní ve Žďáru nad Sázavou vlastní salon. Na ten je patřičně hrdá neboť se jí podařilo se svým týmem skloubit luxusní prostředí s vysokou kvalitou služeb. Vyhledávání a výchova nových talentů pro tento krásný obor je pro ni jedna z největších výzev. První úspěchy se již dostavily  v podobě  nominace jejího salonu Top Hair Radka Marková v kategorii Objev roku na Czech and Slovak Hairdressing Awards. Od roku 2011 je členkou týmu Schwarzkopf Professional. Inspiraci čerpá na četných cestách do Londýna a také od kolegů z týmu Schwarzkopf Professional. Největším vzorem na kadeřnickém poli však pro ni zůstává Anna Kulec-Karampotis. Na její profesi jí nejvíce baví kreativita, rozmanitost a nutnost na sobě stále pracovat, naslouchat a učit se od ostatních.

Martin Chocholouš

Stát se kadeřníkem byl pro mě jasný cíl již od malička. Jelikož jsem závodně tancoval Show dance a Hip Hop, vnímal jsem účesy a styling před soutěžemi jako samozřejmost. Při škole jsem postupně získával věrnou klientelu, díky čemuž jsem v roce 2010 mohl otevřít studio v Ústí nad Labem, které funguje dodnes. Postupně rozšiřuji svou činnost v Praze, kde momentálně žiji.Kadeřnictví je pro mě nejen práce, ale především zábava. Obzvláště koloristika, pro kterou bych dýchal. Domnívám se, že používám netradiční, ovšem mě vlastní, techniky a protože své ženy zbožnuji, mám k nim bližší, osobní přístup. S nadšením vyhledávám, pozoruji a nestačím se ohromovat nad profesionály z celého světa, jejich neobvyklými technikami a umem, který je jim přirozený, a snažím se všemu přiučit.Také z tohoto důvodu jsem měl zájem dostat se do týmu Schwarzkopf Professional.