Ten pocit, když odcházíte ze salonu s vlasy čerstvě obarvenými na blond, je to jako znovuzrození. Žádné odrosty, žádné ŽLUTÉ odstíny a odlesky. Paráda. Jenže každý kadeřník a každý s odbarvenými vlasy ví, že to není navždy. Schwarzkopf Professional vyvinul super vychytávku pro kadeřníky i pro domácí použití, díky níž zůstávají vlasy ledově blond mnohem déle. 

STOP žlutým blond

Cílem každého kadeřníka je spokojený zákazník, ať už jde o barvu, střih nebo styling. Jeho noční můra naopak je, když mu zákaznice vypráví, kterak v minulosti odcházely ze salonu s pláčem a o tisícovku lehčí. Co se týče světlých barev, rychlé žloutnutí blonďatých odstínů je podobný strašák na obou stranách.

Stejně jako do kůže a do těla člověka, se každý den i do vlasů dostávají nečistoty, ať už z toho, co jíme, z ovzduší nebo třeba z vody. Po čase je tak studená blond minulostí a do salonů míří zástupy blondýn, aby nemusely dále snášet “pampeliškovou” blond.

Tak jí to řekněme hezky nahlas:

SBOHEM, ŽLUTÁ! Goodbye Yellow, my víme, jak se Tě zbavit.

Neutralizace barvy a hloubkové čistění vlasů

GOODBYE YELLOW šampon v sobě má spoustu pigmentů, které dokáží dlouhodobě žluté a teplé tóny ve vlasech neutralizovat. Tyto pigmenty tvoří fialová a modrá barviva, která mimo neutralizace také vlasy hloubkově čistí.

Šampón se dá používat jak v profesionálních salonech, tak v pohodlí domova. Šampon nezanechává žádné skvrny. Sice tím nevyřešíte odrosty, ale žlutou rozhodně ano.

V salonech Schwarzkopf Professional bude k dispozici od února 2018.

Technické informace o GOODBYE YELLOW

 • kombinace fialových a modrých přímých barviv
 • neutralizace žlutých podtónů
 • čištění vlasů
 • receptura s pH 4,5 rychle přilne k vlasům

Servis v salonu s GOODBYE YELLOW

 • koncept “toning no toner” (tónování bez toneru)
 • blond styly “cooler than cool” (studenější než studené)

Ledové styly

#COOLBLONDE

 • svěží a čistý studený blond
 • dokonalá vyváženost mezi kořínky, středními délkami a konečky po jakémkoli před-zesvětlovacím servisu

#DADDYCOOL

 • pro maskulinní styly s metalickým efektem
 • rychlé osvěžení a zjemnění účesu
 • obohacení o studené blond reflexy

Michal Zapoměl, kadeřník, bojovník za vlasy krásnější Goodbye Yellow je naprosto skvělý šampon a bojovník za vlasy chladnější. Jeho vyvážený pigment není ani moc modrý a ani moc fialový, je zkrátka tak akorát skvělý na to, aby dal stop všem “žlutým” nádechům.

– Michal Zapoměl, Bojovník za vlasy krásnější

K DOSTÁNÍ NEBO OBJEDNÁNÍ VE VŠECH KADEŘNICTVÍCH SCHWARZKOPF PROFESSIONAL.

Pro více informací kontaktujte naše obchodní zástupce nebo nám nechte zprávu pomocí kontaktního formuláře. Děkujeme.

Obchodní zástupci Schwarzkopf Professional CZ

Kontaktní formulář

Osobní údaje poskytnuté v tomto formuláři bude společnost Henkel ČR, s r.o. se sídlem U průhonu 700/10, 170 00 Praha, Česká republika zpracovávat za účelem vyřízení vašeho dotazu. Bližší informace k prováděnému zpracování jsou uvedeny v Prohlášení o ochraně soukromí.