Ten pocit, když odcházíte ze salonu s vlasy čerstvě obarvenými na blond, je to jako znovuzrození. Žádné odrosty, žádné ŽLUTÉ odstíny a odlesky. Paráda. Jenže každý kadeřník a každý s odbarvenými vlasy ví, že to není navždy. Schwarzkopf Professional vyvinul super vychytávku pro kadeřníky i pro domácí použití, díky níž zůstávají vlasy ledově blond mnohem déle. 

STOP žlutým blond

Cílem každého kadeřníka je spokojený zákazník, ať už jde o barvu, střih nebo styling. Jeho noční můra naopak je, když mu zákaznice vypráví, kterak v minulosti odcházely ze salonu s pláčem a o tisícovku lehčí. Co se týče světlých barev, rychlé žloutnutí blonďatých odstínů je podobný strašák na obou stranách.

Stejně jako do kůže a do těla člověka, se každý den i do vlasů dostávají nečistoty, ať už z toho, co jíme, z ovzduší nebo třeba z vody. Po čase je tak studená blond minulostí a do salonů míří zástupy blondýn, aby nemusely dále snášet „pampeliškovou“ blond.

Tak jí to řekněme hezky nahlas:

SBOHEM, ŽLUTÁ! Goodbye Yellow, my víme, jak se Tě zbavit.

Neutralizace barvy a hloubkové čistění vlasů

GOODBYE YELLOW šampon v sobě má spoustu pigmentů, které dokáží dlouhodobě žluté a teplé tóny ve vlasech neutralizovat. Tyto pigmenty tvoří fialová a modrá barviva, která mimo neutralizace také vlasy hloubkově čistí.

Šampón se dá používat jak v profesionálních salonech, tak v pohodlí domova. Šampon nezanechává žádné skvrny. Sice tím nevyřešíte odrosty, ale žlutou rozhodně ano.

V salonech Schwarzkopf Professional bude k dispozici od února 2018.

Technické informace o GOODBYE YELLOW

 • kombinace fialových a modrých přímých barviv
 • neutralizace žlutých podtónů
 • čištění vlasů
 • receptura s pH 4,5 rychle přilne k vlasům

Servis v salonu s GOODBYE YELLOW

 • koncept „toning no toner“ (tónování bez toneru)
 • blond styly „cooler than cool“ (studenější než studené)

Ledové styly

#COOLBLONDE

 • svěží a čistý studený blond
 • dokonalá vyváženost mezi kořínky, středními délkami a konečky po jakémkoli před-zesvětlovacím servisu

#DADDYCOOL

 • pro maskulinní styly s metalickým efektem
 • rychlé osvěžení a zjemnění účesu
 • obohacení o studené blond reflexy

Michal Zapoměl, kadeřník, bojovník za vlasy krásnější Goodbye Yellow je naprosto skvělý šampon a bojovník za vlasy chladnější. Jeho vyvážený pigment není ani moc modrý a ani moc fialový, je zkrátka tak akorát skvělý na to, aby dal stop všem “žlutým” nádechům.

– Michal Zapoměl, Bojovník za vlasy krásnější

K DOSTÁNÍ NEBO OBJEDNÁNÍ VE VŠECH KADEŘNICTVÍCH SCHWARZKOPF PROFESSIONAL.

Pro více informací kontaktujte naše obchodní zástupce ZDE nebo nám nechte zprávu pomocí kontaktního formuláře. Děkujeme.

  Kontaktní formulář

  Osobní údaje poskytnuté v tomto formuláři bude společnost Henkel ČR, s r.o. se sídlem Boudníkova 2514/5, 180 00 Praha 8, Česká republika zpracovávat za účelem vyřízení vašeho dotazu. Bližší informace k prováděnému zpracování jsou uvedeny v Prohlášení o ochraně soukromí.