Blond patří dlouhodobě k nejžádanějším kadeřnickým službám. Žádný salon se neobejde bez přípravků, které mu pomohou vytvořit ideální blond odstín. Nový zesvětlovač s obsahem jílu BLOND ME CLAY LIGHTENER ve formě bílého prášku usnadňuje použití techniky volné ruky. K dostání od 1. 9. 2019.

 

Díky integrované Bond Enforcing technologii, která vytváří kolem vlasových vazeb ochrannou vrstvu, umožňuje BLONDME CLAY LIGHTENER vlasům zachovat si během blond ošetření svou pevnost a pružnost. Tento nový typ zesvětlovače navíc dokáže vlasy zesvětlit až o 7 úrovní. Receptura produktu se při aplikaci transformuje z měkké do tuhé konzistence a vytváří vnější vrstvu, krustičku, která umožňuje, aby zesvětlovač zůstal uvnitř vlhký a uvolnil tak svou maximální zesvětlující sílu.

 

 


Zesvětlovač BLONDME Clay Lightener – klíčové vlastnosti:

bílý prášek se sníženou tvorbou prachu pro techniky volné ruky
– snadná a přesná aplikace
– až 7 úrovní zesvětlení
– vhodný pro základy hloubky 3 až 8
– nanášení na suché vlasy
– působení 20 – 45 minut

Jak BLONDME Clay Lightener aplikovat?

Požadované množství prášku BLONDME CLAY LIGHTENER smíchejte s BLONDME Premium Developerem 6 %/20 Vol., 9 %/30 Vol. nebo 12 % 40 Vol., dokud nedosáhnete hladké konzistence. Míchejte v poměru od 1:1,5 do 1:2. Nepoužívejte dodatečné teplo. Před použitím neumývejte vlasy šamponem. Ihned po smíchání aplikujte na suché vlasy. Po aplikaci důkladně opláchněte vlasy vodou, umyjte vhodným BLONDME šamponem a ošetřete kondicionérem a maskou.


Kompletní technický manuál, jak s tímto BLONDME zesvětlovačem pracovat ZDE 


Tip pro balayage!

Máme pro vás nové mnohem stabilnější podložky s lepším úchopem a nové zkosené štětce. Seženete je u našich obchodních zástupců ZDE.

 

Tutoriál na balayage se zesvětlovačem BLONDME Clay

Další videa a tutoriály s produkty BLONDME 👉 TADY


Pokud vás zajímá cokoliv o produktech Schwarzkopf Professional, neváhejte nás kontaktovat pomocí formuláře  👇 nebo obchodních zástupců 👉 ZDE

    Kontaktní formulář

    Osobní údaje poskytnuté v tomto formuláři bude společnost Henkel ČR, s r.o. se sídlem Boudníkova 2514/5, 180 00 Praha 8, Česká republika zpracovávat za účelem vyřízení vašeho dotazu. Bližší informace k prováděnému zpracování jsou uvedeny v Prohlášení o ochraně soukromí.