Vstupujeme na trh s revoluční novinkou v péči o poškozené vlasy, péčí BC Fibre Clinix, s novou Triple Bonding a C21 technologií, která zajistí jejich obnovu. BC Fibre Clinix navazuje na řadu pečujících produktů BC Bonacure. Jejím účelem bylo přenést profesionální péči o vlasy ze salonů do domácího prostředí.

Co dovede BC Fibre Clinix?

Celá řada je uzpůsobená individuálním požadavkům vašich klientů a všem typům jejich vlasů. Různé chemické a mechanické vlivy narušují vlasy, a tak dochází k poškozování jejich vnitřní i vnější struktury.

To se na vlasech projevuje tak, že jsou porézní, matné, slabé a náchylné k lámání. Technologie BC Fibre Clinix zabezpečuje dosud nejvýkonnější regenerační výkon od Schwarzkopf Professional. Díky této produktové řadě mohou naši kadeřníci snadno pečovat o vlasy tak, aby jim navrátili zdravý a přirozený vzhled.

Produkty v BC Fibre Clinix řadě

BC Fibre Clinix Tribond Šampon

– jemný a účinný šampon pro všechny typy vlasů
– připravuje vlasovou strukturu na péči s BC Fibre Clinix kúrou

BC Fibre Clinix Tribond Kúra

– 2 typy kúr BC Fibre Clinix
– spojují vnitřní vazbu vlasu pro zvýšenou odolnost a sílu
zacelení vnější struktury vlasů pro snazší úpravu a lesk

PŘIZPŮSOBENÍ NA MÍRU s BC Fibre Clinix Boostery

BC Fibre Clinix Booster byl vyvinut s obsahem koncentrované technologie BC Bonacure inspirované péčí o pleť. Smíchaný s příslušnou BC Fibre Clinix Tribond Kúrou přináší řešení na míru kteréhokoliv klienta.

  • BC Fibre Clinix Peptide Repair Rescue Booster pro poškozené vlasy
  • BC Fibre Clinix Hyaluronic Moisture Booster pro normální až suché/kudrnaté vlasy
  • BC Fibre Clinix pH 4.5 Color Booster pro barvené vlasy
  • BC Fibre Clinix Collagen Volume Booster pro jemné vlasy
  • BC Fibre Clinix Keratin Smooth Booster pro nepoddajné vlasy

Zákazníci si mohou uchovat účinky BC Fibre Clinix až po dobu 60 dní, pokud budou k běžné péči o vlasy využívat doporučenou řadu produktů BC Bonacure.

O technologii

Technologie Triple Bonding vytváří trojrozměrné vazby uvnitř vlasového vlákna (namísto dvourozměrných vazeb současných technologií). Tato nová generace technologie bondingu v BC Fibre Clinix zvyšuje až 10 x elasticitu a odolnost vlasů.

Technologie C21 dokáže způsobem podobným přírodě nahradit vlasům přirozené proteo-lipidy a tím zajistit kompletní vyplnění poréznosti vlasů.

BC Fibre Clinix je exkluzivní služba na v kadeřnických salonech.

Dostupná je od listopadu 2018.

Pro více informací kontaktujte naše obchodní zástupce nebo nám pošlete zprávu přes kontaktní formulář.

Obchodní zástupci Schwarzkopf Professional

    Kontaktní formulář

    Osobní údaje poskytnuté v tomto formuláři bude společnost Henkel ČR, s r.o. se sídlem Boudníkova 2514/5, 180 00 Praha 8, Česká republika zpracovávat za účelem vyřízení vašeho dotazu. Bližší informace k prováděnému zpracování jsou uvedeny v Prohlášení o ochraně soukromí.