Během několika posledních let se holičství a kadeřnictví vzájemně jedno s druhým propojilo a vytvořilo více než “jeden obor”. Základní hodnoty holičství zůstávají stále stejné. Tradice a dovednosti. Ale péče o pánské vlasy a vousy přichází v novém balení a klasické pojetí “mužnosti” dostalo novou podobu.

Moderní holičství je sofistikované, vychází ze životního stylu a nerespektuje pohlaví. Jedná se o kompletní balíček, ve kterém je styl šitý na míru. Celý zážitek byl vytvořený v salonu a posunul se do každodenního života.

NOVÁ ŘEČ VLASŮ

Tento tým inovátorů – holičů s obchodní duší a přirozenou kreativitou, kteří dokonale znají své prostředí – vytvořil STMNT GROOMING GOODS:

Julius Arriola aka JULIUS CVESAR (@JULIUSCAESAR)
Sofie Pok aka STAYGOLD (@STAYGOLD31)
Miguel Gutierrez aka NOMAD BARBER (@NOMADBARBER)

Společně vytvořili vysoce výkonné produkty, které odpovídají vašemu životnímu
stylu. Výrobky, které vypadají dobře. Krásně voní. Mají nepřehlédnutelný design. Prezentují jasný názor. Do každého jejich aspektu vtiskli svou osobnost. Navrhli značku, která vyniká. Značku, pod kterou jsou podepsaná jejich jména.

Podívejte se na jejich prohlášení:

@STMNTGROOMING 

stmntgrooming.cz


SEZNAMTE SE S TVŮRCI A JEJICH KOLEKCEMI

Dohromady mají na instagramu vice než půl milionu sledujících a budují nestále rostoucí komunitu lidí, kteří ovlivňují kadeřnický svět.

Jako kreativci a inovátoři jsme se spojili, abychom vytvořili všechny naše produkty od začátku. Vložili jsme do toho všechno. Naši inspiraci. Naše znalosti. Naši vášeň. Posunuli jsme hranice a vytvořili jsme výjimečné receptury. Testovali jsme je, dokud nepřekročily naše očekávání. Výsledek: tři různé stylingové kolekce doplněné pečující řadou s 5 produkty.

– STMNT GROOMING GOODS

JULIUS CVESAR

Julius pracuje s vlasy už více než 17 let; je to respektovaný školitel a pódiový umělec pocházející z LA. Snaží se sdílet se světem svou kreativní vizi a posouvat péči o pánské vlasy na další úroveň.

Vytvořil jsem svou kolekci tak, aby poskytovala všestranný výkon, ať stojíte za židlí nebo se věnujete session stylingu. Lesk, matování a všechno mezi tím – tyto receptury jsou určené pro přinášení skutečně na míru šitého styling.
               – JULIUS CVESAR

Julius vytvořil, s myšlenkami na všechny své zákaznice, tři produkty a dva klíčové styly povyšující péči o pánské vlasy na vyšší úroveň:

 • STMNT Pasta pro lesk [100ml] – pro výjimečný lesk
 • STMNT Matující pasta [100ml] – pro super matující efekt
 • STMNT Vlasový sprej [150ml] – pro spolehlivý styling

Tato kolekce obsahuje typickou JULIUS CVESAR parfemaci: krémový kokos se santalovým dřevem s akcenty kosatce.


STAYGOLD

Sofie je oceňovaná holička a známá školitelka z LA; nejlépe jí jde narušování obyčejnosti. Díky tomu, že se vlasům věnuje vice než 10 let, a že je zcela oddaná svému osobnímu růstu, jsou její technické dovednosti naprosto nadstandardní!

Snažím se měnit standardy našeho oboru prostřednictvím řady, která sahá nad rámec běžných postupů. Moje oddanost osobnímu růstu a technické dokonalosti se odráží v mých recepturách, z nichž každá má jedinečné vlastnosti; pudry, vlákna a transformační struktury.

                                        – STAYGOLD

Sofie vytvořila jedinečnou kolekci produktů, každý z nich je napojený na klíčový styl navržený pro přepsání pravidel stylingu:

 • STMNT Vláknitá pomáda [100 ml] – vaše zlatá jízdenka k rozcuchané
  struktuře
 • STMNT Voskový pudr [15 g] – změňte způsob vašeho styling
 • STMNT Pudrový sprej [4 g] – vaše tajná zbraň pro hrubou strukturu

Tato kolekce obsahuje typickou STAYGOLD parfemaci: s citrusem, vodními a dřevitými tóny.


NOMAD BARBER

Miguel je renomovaný holič, cestovatel, fotograf a filmař; přináší inspiraci z celého světa pro inovace a vzdělávání. Holičství se věnuje více než 16 let a jeho opravdová vášeň je podmanivá a nakažlivá.

Nasával jsem holičské umění po celém světě; tato jedinečná zkušenost mně umožnila zdokonalit řadu klasických produktů; sprej, pomádu a hlínu jsem vylepšil tak, aby lépe vyhovovaly aktuálním
potřebám pánské péče o vlasy. Tato opravdová kolekce nevychází pouze z mých cest, ale hlavně z toho nejlepšího, co jsem zažil v holičství po celém světě.

– NOMAD BARBER

Miguelova kolekce obsahuje tři základní produkty a dva klíčové styly vytvořené tak, aby poskytovaly svobodu pro vytváření a přinášeli tak dobrodružství pro každý den:

 • STMNT Klasická pomáda [100 ml] – smysluplná klasika
 • STMNT Suchý jíl [100 ml] – rozcuchání s extra matným efektem
 • STMNT Sprej pro pánskou úpravu vlasů [200 ml] – vaše multifunkční
  podpora přípravy a stylingu

Tato kolekce obsahuje typickou NOMAD BARBER parfemaci: bohaté tóny s kořením, levandulí a špetkou dřeva.STMNT PÉČE

Náš tým vytvořil také řadu pěti vysoce výkonných pečujících produktů určených pro vytvoření dokonalého základu pro styling.

Tato vysoce výkonná pečující řada STMNT vyvinutá speciálně pro péči o všechny typy vlasů a vousů je nezbytnou součástí vašeho každodenního režimu – v salonu, holičství nebo doma – nabízí rychlá a snadná řešení navržená k doplnění stylingových kolekcí STMNT.

 • STMNT Šampon [300ml] – pro denní a výkonnější mytí
 • STMNT Univerzální šampon [300 ml] – váš denní šampon s všestranným mycím efektem
 • STMNT Kondicionér [275 ml] – pro hebký vzhled
 • STMNT Olej na vousy [50 ml] – pro vaše úžasné vousy
 • STMNT Hair & Body čistící mýdlo [125 g] – tuhá varianta pro multifunkční mytí

Pečující kolekce obsahuje svou vlastní parfemaci: svěží citrus a levandule s tonka fazolí.

Každý produkt z každé kolekce byl vytvořený v souladu se STMNT vizí a připravený s vášní – tato filozofie je patrná z balení každého produktu.


STMNT KOMUNITA

STMNT jde nad rámec produktů, je to smysluplná značka s jasným účelem. Značka respektující lidi, kteří chtějí vyjádřit své odvážné a opravdové názory. Značka respektující lidi, kteří si stojí za tím, v co věří.

Jste připraveni zapojit se do hry? Připojte se ke komunitě, která oslavuje řemeslné umění a snaží se vše neustále zlepšovat:

@STMNTGROOMING
stmntgrooming.cz

Vyjádřete svůj názor s: #STMNTGROOMING #MAKEYOURSTMNT


Chcete-li produkty používat ve svém salonu, kontaktujte naše obchodní zástupce ZDE