Schwarzkopf Professional nově integroval svou špičkovou technologii Fibre Bond Technology do nové řady barev IGORA ROYAL Fashion Lights a nové řady zesvětlovacích produktů IGORA Vario Blond.

V roce 2015 osvobodil Schwarzkopf Professional koloristy díky systému FIBRE PLEX od veškerých omezení, které se týkaly stavu vlasů. Díky Bond Enforcing Service kadeřníci chrání vlasy před poškozením způsobeným zesvětlováním, odbarvováním a barvením.

V roce 2016 otevřelo Strong Bonds dveře všem dalším bondingovým službám, když se Fibre Bond Technology stala součástí IGORA ROYAL Highlifts a zároveň byly představeny pečující produkty s přelomovou Bond Connector Technology.

V říjnu 2017 představil Schwarzkopf Professional inovovavanou kapitolu  Strong Bonds s NOVOU kategorií luxusních bonding barvicích služeb. Schwarzkopf Professional chápe, že zákazníci kadeřnických salonů jsou čím dál více informováni o trendech v barvení vlasů, a proto přináší kadeřníkům barevné proměny s mimořádným výsledkem. Díky integraci Bonding Technologies do všech zesvětlovacích a odbarvovacích produktů IGORA mohou nyní kadeřníci snáze odbarvovat a barvir vlasy, aniž by došlo k jejich poškození.

NOVÉ služby Colour Transformation pro použití v salonech (In-Salon):

1. NEW IGORA Vario Blond: Blonde & Bond zesvětlující služba

Holistický zesvětlovací rozsah byl vylepšen integrováním Fibre Bond Technology s nabídkou zesvětlení až o osm odstínů s minimem lámání*, pro nekonečné blond transformace:

Klienti salonů nyní mohou volit od klasického melíru či balayage až k odvážné blond proměně bez kompromisu v kvalitě vlasů

 

Kadeřníci se mohou spolehnout na nepřekonatelné výsledky zesvětlování a neutralizace se zaručenou mimořádnou kvalitou vlasů

Efekt proti žloutnutí zajišťuje nejjasnější výsledky díky matujícím činidlům a pigmentům proti červené, které efektivně neutralizují přicházející zahřátí

2. IGORA ROYAL Fashion Lights: První služba Trend & Bond Fashion Colour Service od IGORA
Barvicí krém, který poskytuje odbarvení a tónování v jednom kroku, obsahuje Fibre Bond Technology, díky čemuž nabízí trendy módní odstíny bez kompromisu v kvalitě vlasů**:

Klienti salonů si mohou zvolit od sofistikovaného kancelářského vzhledu se skrytým rozmístěním barev ke smělé módní výpovědi bez kompromisu v otázce kvality vlasů

Kadeřníci mohou snadno, bezpečně a pohodlně docílit módních barev odbarvením a tónováním v jednom kroku

IGORA ROYAL Fashion Lights nyní zahrnuje 3 NOVÉ odstíny: L-22 Tmavě Modrá, L-33 Tmavě Zelená a L-49 Tlumená Růžová

IGORA ROYAL Fashion Lights obsahuje Intense Pigment Combination, kombinaci ultrajasných posilovačů barvy a speciální směsi vysoce účinných pigmentů. Tyto pigmenty poskytují zdravý vhled, jas a dlouhotrvající výsledky s maximálním leskem

Porozumění inovativní Fibre Bond Technology

Zesvětlování či barvení vlasů bez použití Fibre Bond Technology, případně nadměrné používání vyhřívaných stylingových nástrojů vede k poškození vlasových vláken a lámání vlasů.

Aby byly vlasy chráněny před poškozením během zesvětlování, odbarvování či barvení, proniknou aktivní složky obsažené ve Fibre Bond Technology hluboko do vlasu a vytvoří vrstvu okolo vlasových vazeb. Díky této “funkci bodyguarda” přežije většina vazeb chemický proces, čímž se zachová síla a pružnost vlasů.
Navíc mohou být poškozené vlasové vazby znovuobnoveny díky Schwarzkopf Professional Bonding Technology, která je obsažena v doplňujících pečujících produktech.

Připojte se ke komunitě Strong Bonds

Kadeřníci po celém světě sdílejí své úspěchy se Strong Bonds a uvádějí, že technologie Bondingu od Schwarzkopf Professional je “SKUTEČNĚ PŘEVRATNÁ”

Přidejte se ke konverzaci a sledujte Schwarzkopf Professional na sociálních sítích přes účty @schwarzkopfpro a držte krok s aktivitou Strong Bonds Movement přes tagy #strongbonds / #colourtransformation.

Obě řady produktů NEW IGORA Vario Blond a IGORA ROYAL Fashion Lights jsou dostupné od října 2017.

*ve srovnání se zesvětlovací službou IGORA Vario Blond bez Fibre Bond Technology
**ve srovnání se službou IGORA ROYAL Fashion Lights bez Fibre Bond Technology

1/28