Designérka šperků, modelka a herečka Pavlína Němcová je novou tváří značky Schwarzkopf Professional. Pavlína Němcová věří produktům Schwarzkopf Professional již několik let, a tak bylo spojení jejího jména s touto značkou logickou volbou.

Vlasy modelek trpí

Kariéra modelky je pro vlasy velmi náročná. Ačkoliv se to možná nezná, mnoho modelek má vlasy poškozené. Proto je pro ně nesmírně důležitá kvalitní péče o ně, na kterou vsadila i Pavlína Němcová. Modelka dlouhodobě svěřuje své kadeře do péče několikanásobnému držiteli titulu Kadeřník roku Michalu Zapomělovi, s nímž jí pojí i mnohaleté přátelství.

Myslím si, že nejlepší spolupráce vzniká vždy s lidmi, se kterými cítíte všechno stejně, se kterými sdílíte podobné hodnoty a je vám s nimi dobře. Nemusíte nic říkat a ta energie mezi vámi prostě existuje. U Michala to nastalo prakticky ihned, jak započala naše spolupráce,“ pochvaluje si topmodelka vzájemný vztah se svým kadeřníkem.

Pavlína Němcová a Michal Zapoměl v minulém roce společně vytvořili kolekci Simply Me. Schwarzkopf Professional se snaží ve spolupráci s modelkou inspirovat a dodat sebevědomí každé ženě, která chce nechat vyniknout svou přirozenou krásu.