STRONG BONDS
Bonding technologie jsou revolucí ve vlasovém průmyslu. Proč? Vazby ve vlasech zajišťují soudržnost a pevnost a silně váží všechny složky dohromady. Ale přetěžování vlasů může vést k oslabení jejich vazeb a tím k poškození a lámavosti vlasů. Bonding technologie od Schwarzkopf Professional umožňují vytvářet nové vazby ve vlasech a ochránit je před lámavostí. Výsledkem jsou vlasy, které jsou silné, pružné a plné lesku.
background_s10-11_final

Je naším posláním posilovat vazby mezi kadeřníky a klienty: Nyní si můžete splnit jakékoliv přání společně! 

FIBREPLEX

product_fibreplex

Bond Enforcing Servis od Schwarzkopf Professional

Proč jej potřebujete:

Co uděláte, pokud vaše klientka chce extrémní změnu, zcela nový vzhled, ale je znepokojena ohledně poškození jejích vlasů barvením nebo odbarvováním? Nyní máte pro všechny takové klientky výbornou zprávu: FIBREPLEX Bond Enforcing Systém.

Proč jej budete milovat:

FIBREPLEX umožňuje zesvětlit, odbarvit a barvit bez kompromisů v kvalitě vlasů! Až o 94% nižší lámavost vlasů*, vytvoření nových vazeb a dlouhotrvající ochrana barvy **. Nic nemůže zastavit změnu!

*Zesvětlující servis s FIBREPLEX vs. Zesvětlující servis

**Při pravidelném použití FIBREPLEX šamponu a No.3 Bond Maintainer

IGORA ROYAL HIGHLIFTS

product_igora-royal-highlifts

Cool Blonde & Bond Servis od Schwarzkopf Professional

Proč je potřebujete:

Mnohé klientky chtějí studený blond vzhled, ale bojí se poškození jejich vlasů při procesu zesvětlování. Rozlučte se s těmito obavami díky novým Igora Royal Highlifts.

Proč je budete milovat:

Igora Royal Highlifts mají integrovanou Fibre Bond Technologii přímo v tubě. Nemusíte už nic přimíchávat a riskovat rozředění barvy! Vytvářejte ty nejúžasnější blond od Igora Royal s minimálním poškozením vlasů *.

*Ve srovnání se zesvětlujícím servisem s Igora Royal sériemi 10- a 12- bez Fibre Bond Technologie

BC FIBRE FORCE

product_bc-fibre-force

Pro vlasy, které jsou 10x odolnější proti lámavosti*

Proč jej potřebujete:

Vlasy vaší klientky jsou ve špatném stavu, mdlé a bez života, slabé, nepružné a náchylné k lámavosti. Klientka chce dlouhotrvající změnu: něco, co obnoví její vlasy a ochrání je před dalším poškozením – žádný problém s novým BC FIBRE FORCE.

Proč je budete milovat:

S novým BC Fibre Force Bond servisem v salonu můžete nyní obnovit celistvost vlasů znovuvytvořením vazeb ve vnitřní vlasové struktuře. V nejhlubší úrovni obnoví poškozené vazby tak, že vlasy budou pružnější, odolnější a silnější. Navíc dojde k uzavření kutikuly pomocí ochranného štítu. Vlasy jsou 10x odolnější proti lámavosti* a 100% silnější**, jemnější a lesklejší.

* Při použití Fibre Force Bond Connector servisu vs. neošetřené vlasy
** Po aplikaci přípravků BC Fibre Force vs. neošetřené vlasy

Jste kadeřník/kadeřnice a chcete více informací?

Kontaktujte nás.

[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]