TECHNOLOGIE PÉČE

 

BONDING TECHNOLOGIE

BLONDME Bonding systém pečujícího režimu vychází z Bonding Technologie. Tato inovativní technologie má schopnost vyrovnávat hodnotu pH a stabilizovat vnitřní vlasovou strukturu křehkých blond prostřednictvím vytváření nových zpevňujících vazeb uvnitř vlasových vláken.

Bonding Technologie obsahuje citronan hořečnatý (Magnesium Citrate), bivalentní iontovou molekulu, která je dvojitě nabitá. Všude tam, kde chybí vazby uvnitř vlasového vlákna, vytváří citronan hořečnatý (Magnesium Citrate) nové iontové vazby a zpevňuje každé vlasové vlákno zevnitř ven. Navíc, schopnost navrátit vlasům zpět jejich optimální pH hodnotu 4,5 posiluje vlasové vlákno zpevněním jeho vnitřní vlasové matice. Vysoce výkonné pečující složky navrací vlasům jejich pevnost a zdravý vzhled.

Hydrolyzovaný keratin:

Proniká hluboko do vlasu pro regeneraci vnitřní buněčné struktury, zpevnění a obnovu pružnosti bez přílišného zjemnění zesvětlených vlasu.

Marulový olej:

Přírodní olej, který uhlazuje vlasový povrch prostřednictvím vyplnění přirozenými lipidy přinášejícími zdravý a lesklý blond vzhled.

Bonding Technologie je začleněna do bezsulfátového pečujícího režimu.

BLONDME – tornádo test!

Přehrajte si video, na kterém uvidíte pokus, jež vizualizuje, jak bonding technologie v BLONDME posiluje vnitřní vlasovou strukturu.

[wpvideo zw8Ou0VF]

 

Proč se v nádobce s BLONDME bonding technologíí nevytvořil vír? Je to díky přidaným ionickým vazbám, které vytváří pevnou síť mezi molekulami vody a chrání tak před vytvořením víru. Podobný efekt se objeví také uvnitř vlasové struktury. Nové ionické vazby jsou opětovně propojené s vlasovou maticí a dodávají vlasům novou pevnost a stabilitu.

Objevte jednotlivé produkty v našich dalších článcích. Sledujte náš blog a pošleme vám všechny novinky e-mailem