Portfolio barev IGORA se nyní rozšiřuje o studené a elegantní béžové tóny díky nové paletě odstínů s názvem IGORA Muted Desert. Nové odstíny reagují na aktuální trendy, kterými jsou přirozené studené odstíny se světlejším základem.

IGORA Muted Desert je inspirována písčitou a klidnou krajinou pouště a její atmosférou. IGORA Muted Desert je paleta čtyř studených a neutrálních odstínů pro barevné základy 7 a 9 s popelavými a jemnými nuancemi obohacenými o béžový nádech a pudrový vzhled. Díky novým odstínům dosáhnete neutrálních tónů vlasů, navíc s mírným potlačením žlutých podtónů.


IGORA Muted Desert styly & servis

Lesley Jennison vyvinula k nové paletě studených barev IGORA Muted Desert dva nové servisy pro salony a novou techniku aplikace – Muting.

Muted Shadows

  • směs pudrových a studených béžových tónů
  • jemné a tlumené stupňování pro sofistikovaný a elegantní styl

Muted Light

  • jemné pudrově šedé tóny kombinované se zesvětleným rámováním pro studený barevný výsledek

Co je aplikační technika Muting

  1. první odstín se aplikuje do spodních partií a kolem vlasové lini
  2. druhý odstín se prolíná středními délkami
  3. třetí odstín se aplikuje na konečky vlasů

Výsledkem je přechod z jemných do výrazných tónů, od tmavých ke světlým tónům a od čirých po hluboké tóny.Chcete-li produkty používat ve svém salonu, kontaktujte naše obchodní zástupce ZDE


    Kontaktní formulář

    Osobní údaje poskytnuté v tomto formuláři bude společnost Henkel ČR, s r.o. se sídlem Boudníkova 2514/5, 180 00 Praha 8, Česká republika zpracovávat za účelem vyřízení vašeho dotazu. Bližší informace k prováděnému zpracování jsou uvedeny v Prohlášení o ochraně soukromí.