Barvy IGORA ColorWorx  se dočkaly vylepšení v podobě čtyř nových moderních odstínů pro bezkonkurenční barevnou čistotu.  
Na dnešním vysoce konkurenčním trhu přepisují sociální sítě módní pravidla s blogery a hvězdami street-stylu, kteří prosazují nové trendy v oblasti módy a vlasů. Každý pohyb hlavou okamžitě změní odstín vlasů, a výrazné barvy ve stylu rainbow, mermaid či melting-colour se dostávají na Instagramu do popředí zájmu.

Nová paleta barev pro nové výzvy
Nová řada IGORA ColorWorx INTENSE je dostupná ve čtyřech šokujících, výrazných a moderních odstínech, které nabízí kadeřníkům novou barevnou škálu barev pro ty nejnáročnější klienty:
• Lila • Fuchsiová  • Tyrkysová• Korálová

Guru sociálních sítí a kadeřník z Kalifornie Jeffrey Robert (@jeffreyrobert_) popisuje IGORA ColorWorx INTENSE jako „odvážný přírůstek do IGORA family“.„Užívám si, když můžu používat výrazné barvy a když vidím, jak dlouho vydrží efekt na vlasech mých klientů!”
Výrazné barvy v salonech
Ve spolupráci s Jeffrey Robertem, vyvinul Schwarzkopf Professional dvě specializované IGORA ColorWorx INTENSE nabídky pro salony, navržené pro výrazný barevný look:
1. #MERMAIDHAIRAktuální trend, při kterém se kreativitě meze nekladou! #MermaidHair předvádí koktejl elektrizujících tónů a dlouhotrvající sytosti napříč dvěma odstíny, lila a tyrkys.
2. #PEEKABOOHAIROdvážný look pro vystínované, světlé a výrazné vlasy! Osvoboď kreativitu #InnerArtist s poutavou pastelovou paletou, která je obohacena skrytými odstíny korálové, lila nebo fuchsiové!

Přidej se ke komunitě @schwarzkopfpro a sdílej s námi vášeň pro poslední trendy v barvení s výraznými #ColorWorx a #InnerArtist!
Nové IGORA ColorWorx INTENSE odstíny budou v nabídce partnerských salonů Schwarzkopf Professional k dispozici od září 2017.