S novým BlondMe přichází nová éra – éra dokonalé blond! Revoluční Advanced Bonding systém je nyní obsažen jak v barvách, tak péči BlondMe, díky čemuž jsou vlasy chráněny během odbarvování, zesvětlování a barvení.

 „Advanced bonding system!“

 

BlondMe_AdvancedBondingSystem_Icon_NEW.jpg

Bonding technologie vzaly kadeřnický svět útokem a vyvinuly se „z jednoduchého trendu do nepostradatelné aktivity každého salonu“, jak říká naše ambasadorka Lesley Jennison.

platinum_purity_luping_03_106_bloggerbild_rgb_72dpi

Místo dosavadního přimíchávání aditiva s bonding technologií, což vyžaduje krok navíc během barvicího nebo odbarvovacího procesu, nová řada BlondMe pomáhá kadeřníkům s blond a bond servisem v jednom kroku. Pečující produkty pak pomáhají udržet vlasy v obnovené kondici.BM_Premium_Lightener_9+_Dust_Free_450g.JPEG

 

Naši mezinárodní BlondMe ambasadoři, Lesley Jennison, která je kadeřnicí Gwyneth Paltrow nebo Elle McPherson, a Kim Vo, který se stará o blond vlasy Katherine Heigl nebo Kate Hudson, vymysleli kolekci ohromujících blond looků a služeb pro nové BlondMe.

 

BLONDMEbig.PNG

Je dostupná všem ženám všech typů blond vlasů a samozřejmě ženám, které se chtějí stát blondýnkami. BLONDME zkrátka ztělesňuje to, jaká by měla být každá blond žena: SEBEVĚDOMÁ, MOCNÁ, OSOBITÁ a IKONICKÁ.

A jaká jste vy? Máte odvahu být blond? Napiště nám do komentářů a objevte naši novou řadu BLONDME ještě dnes!