S příchodem jara většina lidí touží po změně. Jakékoliv. Tmavé a chladné zimní dny jsou minulostí a člověk začíná zase pomalu přivykat světlým a zářivým barvám. Pomalu odkládáme vrstvy oblečení a do svých outfitů pouštíme víc a víc světlých a barevných tónů. Díky Bond Enforcing Color Removeru od Schwarzkopf Professional lze stejně snadno a bez obav vyměnit i starou barvu vlasů a dopřát si zcela nový barevný odstín.

Rychlé, jednoduché a efektivní odstranění staré barvy

Kadeřníci mohou nyní zajistit rychlé a jednoduché odstranění zbytků staršího barvení z vlasů. Schwarzkopf Bond Enforcing Color Remover zbaví vlasy nepatřičných pigmentů a připraví je pro nové barvení. Jako když malíř začíná nový obraz, také potřebuje čisté plátno, aby na něj mohl malovat štětcem.

Připravek má krémovou konzistenci a dokonale odstraňuje všechny stopy po předchozích barvení. Vytváří rovnoměrný světlejší základ a zjemňuje nechtěné tóny. To ocení především klienti, kteří si nechávají barvit vlasy dlouhodobě a chtějí změnu nebo ti, kteří potřebují rychlou a šetrnou korekci barvy.

Schwarzkopf Bond Enforcing Color Remover odstraňuje všechny typy umělých pigmentů, zesvětluje až o 3 úrovně. Je vhodný pro všechny, kdo chtějí změnit barvu svých vlasů bez ohledu na to, jaká je jejich základní barva. Odstranění barvy je velice šetrné díky integrované technologii FibreBond, která ochraňuje a zpevňuje vlasové vlákno a připraví ho na nové barvení. Výsledným efektem po aplikaci Schwarzkopf Bond Enforcing Color Remover je šetrné a rovnoměrné odstranění staré barvy. Vlasy jsou na pohled i na dotek hebké.

 

Technický manuál, jak přesně s produktem postupovat ke stažení ZDE

Pro více informací, kontaktujte naše obchodní zástupce. Kontakty jsou ZDE

Informace o produktech Schwarzkopf Professional sledujte také na Instagramu a Facebooku.