V tomto roce jsme na trh uvedli novou profesionální značku pro péči o pánské vlasy a vousy STMNT GROOMING GOODS, která byla vytvořena průkopníky moderního barberingu. Ti vytvořili vysoce výkonné produkty, ke kterým nyní přibyly novinky v podobě 3 kabinetních balení na práci v salonu a 5 mini balení.

HODNOTY STMNT

Základní hodnoty holičství, kterými jsou tradice a dovednosti, sice zůstávají stále stejné, ale klasické pojetí “mužnosti” dostalo novou podobu. Moderní holičství je sofistikované, vychází ze životního stylu a nerespektuje pohlaví. STMNT tvůrci společně vytvořili vysoce výkonné produkty, které odpovídají vašemu životnímu stylu. Výrobky, které vypadají dobře. Krásně voní. Mají nepřehlédnutelný design. Prezentují jasný názor. Do každého jejich aspektu vtiskli svou osobnost. Navrhli značku, která vyniká. Značku, pod kterou jsou podepsaná jejich jména.


ROZŠÍŘENÍ PORTFOLIA STMNT

STMNT portfolio aktuálně nabízí 5 produktů péče a 9 produktů na pánský styling. Nyní přicházíme s novinkami v podobě 3 kabinetních balení na práci v salonu a 5 mini balení, které jsou skvělou volbou při cestování, do tělocvičny nebo také možností si produkty vyzkoušet. Nové produkty mají stejný design a složení jako standardní velikosti!

Nyní se tedy v sortimentu můžete těšit na tyto novinky: 

Kabinetní balení:

  • STMNT Šampon [750 ml]
  • STMNT Univerzální šampon [750 ml]
  • STMNT Kondicionér [675 ml]

Mini balení:

  • STMNT Šampon [80 ml]
  • STMNT Univerzální šampon [80 ml]
  • STMNT Pasta pro lesk [30 ml] – kolekce Julius Cvesar
  • STMNT Vláknitá pomáda [30 ml] – kolekce Staygold
  • STMNT Suchý jíl [30 ml] – kolekce Nomad Barber

Střih a styling podle ambasadora Delikventa

Podívejte se na 4 looky, za kterými stojí Dalibor Hajdin aka Delikvent, holič, ambasador značky STMNT a spolumajitel salonu Wandercut.


STMNT KOMUNITA

STMNT jde nad rámec produktů, je to smysluplná značka s jasným účelem. Značka respektující lidi, kteří chtějí vyjádřit své odvážné a opravdové názory. Značka respektující lidi, kteří si stojí za tím, v co věří.

Jste připraveni zapojit se do hry? Připojte se ke komunitě, která oslavuje řemeslné umění a snaží se vše neustále zlepšovat:

@STMNTGROOMING
stmntgrooming.cz

Vyjádřete svůj názor s: #STMNTGROOMING #MAKEYOURSTMNT


Chcete-li produkty používat ve svém salonu, kontaktujte naše obchodní zástupce ZDE