Salon Donna Uomo

Salon Donna Uomo vznikl před šesti lety s myšlenkou vytvořit místo pro klienty, kteří hledají osobitý přístup, kreativitu a důvěru.
Zákazník se tak v salonu Donna Uomo může stoprocentně spolehnout na špičkový servis, který zde považují za základ všech služeb.

 

Jakmile překročíte práh salonu, jako by se čas na chvíli zastavil a plynul vlastním tempem, nezávislým na okolním světě. Osobní přístup, konzultace založená na vzájemném dialogu, přizpůsobení se zájmům a požadavkům klienta i jeho životnímu stylu, tím vším se salon Donna Uomo odlišuje od ostatních salonů.

Značka Schwarzkopf Professional je se salonem spojená už od jeho vzniku. Podle vyjádření manažera salonu Juraje Kerekrétiho se jim Schwarzkopf Professional osvědčil kvalitním portfoliem produktů, stabilitou a pevným zázemím firmy. Na spolupráci se Schwarzkopf Professional vyzdvihuje i poskytovaný klientský servis, systém vzdělávání a vzájemné otevřené vztahy založené na dlouhodobém partnerství s výhledy do budoucna.

f05b4828-up

V salonu Donna Uomo pracují čtyři kadeřníci, talentovaní vlasoví specialisté s letitými zkušenostmi a celou řadou profesionálních ocenění. Každý z nich má vlastní, jedinečný rukopis, kterým se jeho práce vyznačuje. Všechny společně spojuje kreativita, neustálá chuť tvořit, profesně se rozvíjet a hlavně vylepšit zákazníkům návštěvu v salonu nejen dokonalým účesem, ale především pocitem spokojenosti, s nímž odcházejí. Výsledkem týmové i individuální práce všech kadeřníků jsou nádherné vlasové kolekce a módní editorialy. Inspiraci pro ně hledají jak v okolním světě, tak ve svých snech a představách. V kolekcích se odrážejí i vlivy tradiční slovenské lidové tvořivosti, spojení člověka a čtyř přírodních živlů nebo temperamentní svět tance. Celý tým se navíc pravidelně podílí na charitativních akcích, kterými podporují mladé handicapované lidi, a dáva jim tak šanci na úspěch v budoucnosti.
Salon Donna Uomo nemá ambice zvětšovat se a měnit se v obří studio. Jeho cílem je zůstat i nadále unikátním místem, kde je zákazník vždy na prvním místě, kde najde špičkovou kvalitu a servis.

o_141334_a323eb6f7cc43997e94498aa3fc86ff0
„Svoji práci vnímáme jako poslání. Cílem je, aby klient od nás odcházel nejen příjemně
odpočinutý, ale i obdařený pocitem hlubší krásy.“

Juraj Kerekréti, manager