rofesionální pečující značka BC Bonacure od Schwarzkopf Professional vychází vstříc potřebám současného trhu a představuje tři BC Micellar čistící kondicionéry inspirované péčí o pleť. Reaguje tak na rostoucí popularitu šetrnějšího a udržitelnějšího systému péče o vlasy v podobě „co-wash“ nebo „conditioner-wash“.

Micelární pleťovou vodu používá řada žen, ale micelární kondicionér?

BC Micellar čistící kondicionéry jsou určené pro šetrné čištění a vyživení všech typů vlasů v rámci jednoho kroku – bez nutnosti použít šampon při každém mytí vlasů, respektují totiž optimální vlhkost vlasů a uchovávají v nich přirozené oleje.

Péči zahrnující ošetření vlasů Micerálními kondicionéry nabízí i řetězec kadeřnictví Klier (foto).

Přehled BC Micelárních čistících kondicionérů:

 BC Repair Rescue Micelární čistící kondicionér 

Je určený pro poškozené vlasy, které díky technologii Reversilane vyživuje, regeneruje a zároveň zlepšuje jejich poddajnost a zdůrazňuje lesk. V rámci jedné aplikace umožňuje zvrátit 3 roky poškození, restrukturalizuje vlasy, zlepšuje jejich pevnost, pružnost a uhlazuje vlasový povrch.

BC Color Freeze Micelární čistící kondicionér 

Je určený pro barvené vlasy. Obsahuje technologii pH 4.5 Balancer, která pomáhá zpevnit vlasovou strukturu, navrátit optimální hodnotu pH a zároveň zlepšit poddajnost a lesk vlasů. Uzamyká barevné pigmenty hluboko uvnitř vlasové matice pro nulové blednutí a prvotřídní barevnou dokonalost, až 90% stálost barvy. Zároveň oživuje mdlé barvy a dodává vlasům extra péči a lesk.

BC Moisture Kick Micelární čistící kondicionér 

Je určený pro normální až suché vlasy. Obsahuje derivát kyseliny hyaluronové, který vyrovnává obsah přirozené vlhkosti, zlepšuje pevnost, pružnost a poddajnost vlasů. Přináší vlasům a vlasové pokožce dlouhotrvající vyrovnanou hydrataci, uhlazuje kutikulu pro vláčné, hebké a vyživené vlasy plné lesku a pohybu.

Pro další informace, nám napište:

    Kontaktní formulář

    Osobní údaje poskytnuté v tomto formuláři bude společnost Henkel ČR, s r.o. se sídlem Boudníkova 2514/5, 180 00 Praha 8, Česká republika zpracovávat za účelem vyřízení vašeho dotazu. Bližší informace k prováděnému zpracování jsou uvedeny v Prohlášení o ochraně soukromí.