skp_hib_el_2_2016_genderless_header_940x480

Trend GENDERLESS skládá poklonu stylu genderově neutrálního oblečení a vlasového stylingu na přehlídkových molech po celém světě. ATHLEISURE čerpá inspiraci z městského trendu prolínajícího se do našich každodenních módních výběrů. Styl KOOLBLONDS ulovil bezstarostnou studenou atmosféru skandinávské ledové blond a vytvořil z tohoto vyhledávaného odstínu dostupnou variantu s výrazným efektem a malým rizikem poškození vlasů.

Trend GENDERLESS skládá poklonu stylu genderově neutrálního oblečení a vlasového stylingu na přehlídkových molech po celém světě.

[wpvideo f94J7zlb]

GENDERLESS

GENDERLESS, androgynní styl bere svět útokem. Tuto sezónu jsou přehlídková mola plná unisex oblečení: oversize bundy, široké kalhoty, pytlovitá trička a mikiny s výstřihem do V. Kdokoli může nosit sukni nebo mít strojkový sestřih. Je to nový druh svobody a Schwarzkopf Professional ji miluje!

essential-looks-0216_genderless_body-image-2

Steve Hogan, Kreativní ředitel ESSENTIAL LOOKS, nazývá styl GENDERLESS “stylingem pro non-konformisty”, globální stylingový tým předkládá dvě jedinečné a dokonale cool verze pro vlastní interpretaci. Střih je krátký a sestříhaný, styling hebký a uhlazený směrem dozadu, nebo výrazný a silný s moderní strukturou.

Mezi nepostradatelné přípravky patří OSiS+ Grip, OSiS+ FlexWax a OSiS+ Session Label Flexibilní vlasový sprej. Barevný směr je založený na dvou extrémech: nejbledší blond dosažená pomocí IGORA Vario Blond Plus nebo nejhlubší modro-černá vytvořená klíčovými odstíny IGORA Royal a IGORA ColorWorx.

essential-look-genderless-intensapro

Další inspiraci hledejte na našem facebooku a instagramu. Sledujte Vášeň pro vlasy newsletter, nebo nás neváhejte kontaktovat.