Rubriky

08 Led 2024

ASK Akademie

UČIT SE – PROZKOUMÁVAT – BAVIT SE

…To vše a víc poskytuje ASK AKADEMIE PRAHA.

ASK AKADEMIE jsou integrovanou globální sítí Schwarzkopf Professional určenou pro vzdělávání kadeřníků po celém světě. Každá z nich nabízí podnětné profesionální prostředí, ve kterém se můžete učit, získávat inspiraci a efektivně rozvíjet svoji kariéru.

Od roku 2021 najdete ASK AKADEMII PRAHA na nové adrese. Na téměř 300 m2 je prostor pro semináře, setkání a natáčení videí. ASK AKADEMIE také nabízí širokou škálu akcí, jako jsou konference, trendové přehlídky a další. Setkávají se tady národní i mezinárodní školitelé, stylisté a hosté. Na workshopech Hands On nebo Look & Learn posunujeme praktické i teoretické znalosti na vyšší úroveň. Modely a práce ze seminářů inspirují další školení a kadeřnickou komunitu.


A co říkají o naší nové Ask Academy Prague naši ambasadoři Martin Loužecký a Jan Hlaváček?


ASK AKADEMIE PRAHA se nachází v novém komplexu DOCKs Libeň, prostoru, kde se rozvíjí komunita a dění, se ASK AKADEMIE stává hotspotem pro přenos znalostí a komunikaci. Je to velmi snadno dosažitelný prostor v síti veřejné dopravy a velmi atraktivní místo, kde je také pulzující infrastruktura Prahy Libeň, která se neustále rozvíjí.