Rubriky

15 Lis 2019

VSTUPENKY NA GALAVEČER K DISPOZICI U OBCHODNÍCH ZÁSTUPCŮ SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

Praha – Veronika Mojžišová 
☎️ 420 739 325 842,  📧 veronika.mojzisova@henkel.com
Severní Čechy – Tereza Nachtmanová
☎️ 420 739 325 845, 📧 tereza.nachtmanova@henkel.com
Východní Čechy – Tomáš Miklas
☎️ 420 739 325 846,  📧 tomas.miklas@henkel.com
Jižní Čechy – Monika Kroužková
☎️ 420 739 325 844, 📧 monika.krouzkova@henkel.com
Západní Čechy – Josef Kuciak
☎️ 420 739 325 843, 📧 josef.kuciak@henkel.com
Severní Morava – Robert Ohrzal
☎️ 420 739 325 847,  📧 robert.ohrzal@henkel.com
Jižní Morava – Radek Zavadil
☎️ 420 739 325 848, 📧 radomir.zavadil@henkel.com
Západné Slovensko – Matej Boháčik
☎️ 421 905 544 446, 📧 matej.bohacik@henkel.com
Stredné Slovensko – Nina Svobodová
☎️ 421 915 113 313, 📧 nina.svobodova@henkel.com
Južné Slovensko – Juraj Krkoška
☎️ 421 905 525 273, 📧 juraj.krkoska@henkel.com
Východné Slovensko – Anton Krempaský
☎️ 421 905 205 581, 📧 anton.krempasky@henkel.com

VSTUPENKY NA GALAVEČER PRO NEKLIENTY SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

Andrea Ridošková

☎️ 421 915 773 199
andrea.a.ridoskova@henkel.com

HARMONOGRAM SOUTĚŽE

31. 7. 2019 Uzávěrka přihlášek

23. – 24. 8. zasedání novinářské a odborné poroty

10. 9. tisková konference, vyhlášení nominací na základě hlasování odborné poroty

15. 10. Ukončeno hlasování veřejnosti

16. 11. galavečer ve Forum Karlín

15. 10. CENA VEŘEJNOSTI ČR +  CENA VEREJNOSTI SR = HLASOVÁNÍ UKONČENO

31. 7. PŘÍJEM PŘIHLÁŠEK UKONČEN

DÁMSKÝ KOMERČNÍ ÚČES PRAHA

Jana Langmajerová (BOMTON STUDIA)

Jana Langmajerová (BOMTON STUDIA)
Martin Loužecký (HAIRTHUSIASTS)

Leona Sluková (SALON ROBERT STARÝ)


Lea Trabaková (SALON MICHAL ZAPOMĚL)


Martin Tyl (NEW YOU)


DÁMSKÝ KOMERČNÍ ÚČES ČECHY

Dominika Bončová (SALON MICHAL ZAPOMĚL)


Adéla Kodetová (AKA SALON)

Adéla Kodetová (AKA SALON)
Jiří Kožíšek (HAIR ART JIŘÍ KOŽÍŠEK)

Jiří Kožíšek (HAIR ART JIŘÍ KOŽÍŠEK)
Michal Moučka (MICHAL MOUČKA)

Michal Moučka (MICHAL MOUČKA)
Romana Topinková (SALON RT)

Romana Topinková (SALON RT)


DÁMSKÝ KOMERČNÍ ÚČES MORAVA

Adam Adlt (TOP HAIR RADKA MARKOVÁ)

Adam Adlt (TOP HAIR RADKA MARKOVÁ)
Marcela Blechová (SALON TOP)

Marcela Blechová (SALON TOP)
Romana Fröhlichová (STUDIO ETERNITY)

Romana Fröhlichová (STUDIO ETERNITY)
Lenka Gorčíková (HAIR STUDIO PIEL)

Lenka Gorčíková (HAIR STUDIO PIEL)
Helena Oláhová (STUDIO MARTIN NOSÁL)

Helena Oláhová (STUDIO MARTIN NOSÁL)

DÁMSKÝ KOMERČNÍ ÚČES SLOVENSKO

Jana Čížová (ONE BEAUTY & CARE)

Jana Čížová (ONE BEAUTY & CARE)
Martina Novotná (VLAS MEJKER)

Martina Novotná (VLAS MEJKER)
Carolina Rosenberger (ATELIER CAROLINA ROSENBERGER)

Carolina Rosenberger (ATELIER CAROLINA ROSENBERGER)
Igor Sedlák (IGOR SEDLÁK – SALÓN)

Igor Sedlák (IGOR SEDLÁK – SALÓN)
Júlia Sukuba (IZABELA TRUTZOVÁ – STUDIO REBEL)

Júlia Sukuba (IZABELA TRUTZOVÁ – STUDIO REBEL)


PÁNSKÝ KOMERČNÍ ÚČES

Jan Balcařík (NICHE SALON)

Jan Balcařík (NICHE SALON)
Nela Matýsková (SALON PETRA MĚCHUROVÁ)

Nela Matýsková (SALON PETRA MĚCHUROVÁ)
Jiří Prágr (SALON ROBER STARÝ)

Jiří Prágr (SALON ROBERT STARÝ)
Robert Starý (SALON ROBERT STARÝ)

Robert Starý (SALON ROBERT STARÝ)
Martin Tyl (NEW YOU)

Martin Tyl (NEW YOU)


AVANTGARDA

Michaela Boháčová (NICHE SALON)

Michaela Boháčová (NICHE SALON)
Martina Hronová (SALON MICHAL ZAPOMĚL)

Martina Hronová (SALON MICHAL ZAPOMĚL)
Jana Langmajerová (BOMTON STUDIA)

Jana Langmajerová (BOMTON STUDIA)
Gabriela Revellese (G-MAX)

Gabriela Revellese (G-MAX)
Romana Topinková (SALON RT)

Romana Topinková (SALON RT)


OBJEV ROKU

Diana Domalípová (BOMTON STUDIA)

Diana Domalípová (BOMTON STUDIA)
Martina Jadlovská (VLAS MEJKER)

Martina Jadlovská (VLAS MEJKER)
Terezie Martinková (HAIR STUDIO HONZA KOŘÍNEK)

Terezie Martinková (HAIR STUDIO HONZA KOŘÍNEK)
Lucie Maříková (SALON RT)

Lucie Maříková (SALON RT)


KOLORISTA

Jan Hlaváček (HAIRTHUSIASTS)

Jan Hlaváček (HAIRTHUSIASTS)
Nikola Hlaváčková (NICHE SALON)

Nikola Hlaváčková (NICHE SALON)
Kateřina Kavanová (BOMTON STUDIA)

Kateřina Kavanová (BOMTON STUDIA)
Marcela Krausová (SALON MICHAL ZAPOMĚL)

Marcela Krausová (SALON MICHAL ZAPOMĚL)
Jakub Marek (SALON ROBERT STARÝ)

Jakub Marek (SALON ROBERT STARÝ)


TÝM ROKU

BOMTON STUDIA
SALON MICHAL ZAPOMĚL
NICHE SALON
SALON ROBERT STARÝ
NEW YOU


CENA TISKU ČR

Jana Langmajerová (BOMTON STUDIA)

Jana Langmajerová (BOMTON STUDIA)
Jaroslav Polák (SALON MICHAL ZAPOMĚL)

Jaroslav Polák (SALON MICHAL ZAPOMĚL)
Robert Starý (SALON ROBERT STARÝ)

Robert Starý (SALON ROBERT STARÝ)
Lea Trabaková (SALON MICHAL ZAPOMĚL)

Lea Trabaková (SALON MICHAL ZAPOMĚL)
Martin Tyl (NEW YOU)

Martin Tyl (NEW YOU)


CENA TISKU SR

Jana Čížová (ONE BEAUTY & CARE)

Jana Čížová (ONE BEAUTY & CARE)
Carolina Rosenberger (ATELIER CAROLINA ROSENBERGER)

Carolina Rosenberger (ATELIER CAROLINA ROSENBERGER)
Igor Sedlák (IGOR SEDLÁK – SALÓN)

Igor Sedlák (IGOR SEDLÁK – SALÓN)
Júlia Sukuba (IZABELA TRUTZOVÁ – STUDIO REBEL)

Júlia Sukuba (IZABELA TRUTZOVÁ – STUDIO REBEL)
Izabela Trutzová (IZABELA TRUTZOVÁ – STUDIO REBEL)

Izabela Trutzová (IZABELA TRUTZOVÁ – STUDIO REBEL)

Každá kategorie má 5 nominovaných a 1 vítěze. Každý soutěžní set má 4 fotografie.

I. Dámský komerční účes / Women

  • komerční, nositelné účesy, odrážející současné trendy
  • pouze dámské modely
  • příčesy pouze doplňkově, ne výhradně (tedy alespoň 1 účes musí být vytvořen bez pomoci příčesů)
  • v rámci této kategorie je volen Kadeřník roku
  • 4 regionální podkategorie dle sídla salonu: Praha, Čechy, Morava a Slovensko

II. Pánský komerční účes / Men

  • komerční, nositelné účesy, odrážející současné trendy
  • pouze pánské modely
  • zákaz příčesů
  • nedělí se do regionálních podkategorií
  • v rámci této kategorie je volen Kadeřník roku

III. Avantgarda / Avantgarde

  • kreativní účes a progresivní styling s důrazem na možné budoucí trendy
  • dámské i pánské modely
  • paruky i příčesy povoleny

IV. Objev roku / Newcomer of the Year

  • pro nováčky v oboru ve věku max. 21 let s praxí max 3 roky, resp. studenty učilišť SOU obor Kadeřník
  • první účast soutěžícího v Czech and Slovak Hairdressing Awards (nikdy předtím se neúčastnil)
  • nesmí soutěžit v žádné další kategorii
  • dámské i pánské modely

V. Kolorista roku / Schwarzkopf Professional Colourist of the Year

  • práce s barvami Schwarzkopf Professional podmínkou
  • pánské i dámské modely, ale pouze 1 model na fotografii
  • zákaz paruk a příčesů
  • foto modelů i před barvením podmínkou
  • pouze barevné fotografie

VI.Tým roku / Team Award

  • speciální ocenění, o které se automaticky uchází každý salon, za který soutěží nejméně 3 účastníci
  • maximálně 6 osob za 1 salon

VII. Cena tisku / Press Award

  • speciální ocenění, o které se automaticky uchází každý přihlášený soutěžící
  • rozhoduje speciální novinářská porota

VIII. Cena veřejnosti / Consumer Award

  • speciální ocenění, o které se automaticky uchází každý přihlášený soutěžící
  • laická, náhodně sestavená porota vybírá sety, které jsou publikovány
  • veřejně pro hlasování konečných zákazníků
  • o vítězi rozhodnou hlasy čtenářů časopisů a internetových portálů

Síň slávy / Hall of Fame

  • čestné ocenění nesouvisející přímo s účastí v soutěži
  • automaticky členem ten účastník, který získá titul Kadeřník
  • roku  3×
  • členství v Síni slávy automaticky vylučuje další účast
  • v soutěži

Kadeřník roku 2019 / Hairdresser of the Year 2019

  • hlavní cena soutěže
  • soutěží sety kategorií Dámský komerční účes a Pánský komerční účes

PŘIHLÁŠKY UZAVŘENY!

PŘIHLÁŠKY UZAVŘENY!

Partneři akce:

Znáte kadeřníka, který by se podle vás měl stát Kadeřníkem roku 2019?

Dejte nám o něm vědět, pochvalte ho, označte, sdílejte a postujte na instagram pod hastagem #kadernikroku2019! Ukažte nám ho a pomozte nám najít příštího vítěze.

Igor Sedlák, Kadeřník roku 2017
Igor Sedlák, Kadeřník roku 2017

 

 

Soutěž Kadeřník roku oslavuje ty nejlepší z nejlepších, dosud neznámé kadeřníky posouvá na špičku v oboru.

I vy můžete brzy stát na vrcholu – stačí si vybrat kategorii/kategorie, ve které/kterých chcete soutěžit, a odeslat přihlášku se soutěžní kolekcí. Každá kategorie má svoje pravidla, proto věnujte pozornost veškerým informacím.